See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa obłożeń
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: 1. Zestaw do artroskopii- Pakiet nr 1 2. Zestaw do operacji stawu biodrowego- Pakiet 2 3. Zestaw dla noworodka – Pakiet 3 4. Zestaw do operacji urologicznych TUR – Pakiet 4 5. Zestaw do cesarskiego cięcia – Pakiet 5 6. Zestaw serwet uniwersalnych – Pakiet 6 7. Zestaw serwet ginekologicznych – Blok Operacyjny – Pakiet 7 8. Zestaw do operacji na kończynie – Pakiet 8 9. Zestaw do artroskopii stawu barkowego w pozycji półsiedzącej – Pakiet 9 10. Zestaw serwet ginekologicznych- Ginekologia – Pakiet 10 11. Zestaw serwet do kraniotomii- Pakiet 11 12. Serwety jałowe – Pakiet 12 13. Fartuchy jałowe – Pakiet 13 14. Worki – Pakiet 14 15. Serwety – Pakiet 15 16. Serwety operacyjne – Pakiet 16 17. Serwety na stolik MAYO – Pakiet 17 18. Osłona na kończyny – Pakiet 18 19. Zestaw do usuwania szwów – Pakiet 19 20. Zestaw do znieczulenia P/P – Pakiet 20 21. Zestaw do porodu – Pakiet 21 22. Zestaw do szycia – Pakiet 22 23. Zestaw do wkłucia centralnego – Pakiet 23 24. Osłona na sprzęt – Pakiet 24 25. Jednorazowy asortyment niejałowy – Pakiet 25 26. Zestaw do zakładania szwów – Pakiet 26 27. Jednorazowa odzież dla pacjenta – Pakiet 27 28. Fartuchy chirurgiczne niejałowe – Pakiet 28 29. Czepki – Pakiet 29 30. Maski – Pakiet 30 31.Majtki – Pakiet 31 32. Zestaw do artroskopii biodra – Pakiet 32 33. Jednorazowa koszula dla pacjenta – Pakiet 33 34. Zestaw do operacji kardiochirurgicznych - Stymulatory serca – Pakiet 34 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: PN/18/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zestaw do artroskopii
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do artroskopii- Pakiet nr 1 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 1
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
Lot: LOT-0002
Title: Zestaw do operacji stawu biodrowego
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do operacji stawu biodrowego- Pakiet 2 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: Zestaw dla noworodka
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw dla noworodka – Pakiet 3 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: Zestaw do operacji urologicznych TUR
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do operacji urologicznych TUR – Pakiet 4 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet4
Lot: LOT-0005
Title: Zestaw do cesarskiego cięcia
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do cesarskiego cięcia – Pakiet 5 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: Zestaw serwet uniwersalnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw serwet uniwersalnych – Pakiet 6 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: Zestaw serwet ginekologicznych - Blok Operacyjny
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw serwet ginekologicznych – Blok Operacyjny – Pakiet 7 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Zestaw operacji na kończynie
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do operacji na kończynie – Pakiet 8 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Title: Zestaw do artroskopii stawu barkowego w pozycji półsiedzącej
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do artroskopii stawu barkowego w pozycji półsiedzącej – Pakiet 9 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 9
Lot: LOT-0010
Title: Zestaw serwet ginekologicznych - Ginekologia
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw serwet ginekologicznych- Ginekologia – Pakiet 10 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 10
Lot: LOT-0011
Title: Zestaw serwet do kraniotomii
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw serwet do kraniotomii- Pakiet 11 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 11
Lot: LOT-0012
Title: Serwety jałowe
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Serwety jałowe – Pakiet 12 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 12
Lot: LOT-0013
Title: Fartuchy jałowe
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Fartuchy jałowe – Pakiet 13 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 13
Lot: LOT-0014
Title: Worki
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Worki – Pakiet 14 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 14
Lot: LOT-0015
Title: Serwety
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Serwety – Pakiet 15 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 15
Lot: LOT-0016
Title: Serwety operacyjne
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Serwety operacyjne – Pakiet 16 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 16
Lot: LOT-0017
Title: Serwety na stolik Mayo
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Serwety na stolik MAYO – Pakiet 17 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 17
Lot: LOT-0018
Title: Osłona kończyny
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Osłona kończyny - Pakiet 18 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 18
Lot: LOT-0019
Title: Zestaw do usuwania szwów.
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do usuwania szwów – Pakiet 19 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet19
Lot: LOT-0020
Title: Zestaw do znieczulenia P/P
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do znieczulenia P/P – Pakiet 20 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 20
Lot: LOT-0021
Title: Zestaw do porodu
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do porodu – Pakiet 21 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 21
Lot: LOT-0022
Title: Zestaw do szycia
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do szycia – Pakiet 22 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 22
Lot: LOT-0023
Title: Zestaw do wkłucia centralnego
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do wkłucia centralnego – Pakiet 23 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 23
Lot: LOT-0024
Title: Osłona na sprzęt
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Osłona na sprzęt – Pakiet 24 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 24
Lot: LOT-0025
Title: Jednorazowy asortyment niejałowy
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Jednorazowy asortyment niejałowy – Pakiet 25 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 25
Lot: LOT-0026
Title: Zestaw do zakładania szwów
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do zakładania szwów – Pakiet 26 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 26
Lot: LOT-0027
Title: Jednorazowa odzież dla pacjenta
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Jednorazowa odzież dla pacjenta – Pakiet 27 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 27
Lot: LOT-0028
Title: Fartuchy chirurgiczne niejałowe
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Fartuchy chirurgiczne niejałowe – Pakiet 28 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 28
Lot: LOT-0029
Title: Czepki
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Czepki – Pakiet 29 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 29
Lot: LOT-0030
Title: Maski
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Maski – Pakiet 30 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 30
Lot: LOT-0031
Title: Majtki
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Majtki – Pakiet 31 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 31
Lot: LOT-0032
Title: Zestaw do artroskopii biodra
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do artroskopii biodra – Pakiet 32 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 32
Lot: LOT-0033
Title: Jednorazowa koszula dla pacjenta
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Jednorazowa koszula dla pacjenta – Pakiet 33 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 33
Lot: LOT-0034
Title: Zestaw do operacji kardiochirurgicznych - Stymulatory serca
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do operacji kardiochirurgicznych - Stymulatory serca – Pakiet 34 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet34