641803-2026 - Competition
Estonia – Cleaning services – Porivaipade vahetamine
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Porivaipade vahetamine
Description: Riigihanke eesmärk on porivaipade vahetamise teenuse ostmine Riigi Kaitseinvesteeringute Keskusele ja (vajadusel) Kaitseväele 4-aastase perioodi jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314788-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90911000 Accommodation, building and window cleaning services, 98312000 Textile-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PÕHI
Description: Porivaipade vahetusteenuse ostmine hankija asukohtadesse Harjumaa (välja arvatud Lääne-Harju, Saue ja Kuusalu vallas asuvad objektid) ja vajadusel lisanduvate objektide korral ka Raplamaa ja Järvamaa. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314788-0001
Lot: LOT-0002
Title: LÄÄS
Description: Porivaipade vahetusteenuse ostmine Lääne-Harju ja Saue vallas asuvad objektid, Saaremaa, vajadusel lisanduvate objektide korral ka Pärnumaa, Hiiumaa ja Läänemaa. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314788-0002
Lot: LOT-0003
Title: KIRRE
Description: Porivaipade vahetusteenuse ostmine Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa ja Kuusalu vallas asuvatele objektidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314788-0003
Lot: LOT-0004
Title: LÕUNA
Description: Porivaipade vahetusteenuse ostmine hankija asukohtadesse Tartumaa, Valgamaa, Võrumaa, vajadusel lisanduvate objektide korral ka Jõgevamaa, Viljandimaa ja Põlvamaa. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314788-0004