641807-2026 - Competition
Bulgaria – Construction work – „Изпълнение на СМР на обект: „Реконструкция на парк „Никола Петров“ в гр. Горна Оряховица“, финансирани по проект BG16FFPR003-2.002-0020 „Интегрирана междусекторна система, основана на икономически растеж, знания и транспортна свързаност“ с Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ с номер в ИСУН BG16FFPR003 – 2.006-0016-C01
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: „Изпълнение на СМР на обект: „Реконструкция на парк „Никола Петров“ в гр. Горна Оряховица“, финансирани по проект BG16FFPR003-2.002-0020 „Интегрирана междусекторна система, основана на икономически растеж, знания и транспортна свързаност“ с Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ с номер в ИСУН BG16FFPR003 – 2.006-0016-C01
Description: Парк „Никола Петров“ се намира между ул. „Георги Измирлиев“ и ул. „Свети Княз Борис Първи“ в гр. Горна Оряховица. Паркът е емблематично място за жителите и гостите на града. В обхвата на обществената поръчка е включена следната дейност: изпълнение на СМР /строително-монтажни работи/ по одобрен инвестиционен проект. С проекта за реконструкция и модернизация на парка се предвижда изграждане на цялостна концепция за парковото пространство. Дейностите включват, основно реконструкция на настилките, изграждане на перголи с цел оформяне на семейни кътове за отдих през почивните дни, изграждане на нови питейни фонтанки, парково оборудване и мебел (пейки, кошчета за отпадъци, велостоянки, уреди за свободното време – изграждане на нова детска площадка и площадка за спорт на открито тип стрийт фитнес), монтиране на енергоспестяващо парково осветление, обособяване на пространство за разходка на кучета, обособяване на пространство за провеждане на публични мероприятия, изграждане къщичка тип детска атракция за съхранение на инвентара, изграждане на автоматична тоалетна, облагородяване на парковото озеленяване.
Internal identifier: 607251
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45213316 Installation works of walkways, 45112710 Landscaping work for green areas, 77231600 Afforestation services, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45232120 Irrigation works, 45212100 Construction work of leisure facilities, 32323500 Video-surveillance system, 34993000 Road lights
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 45112710 Landscaping work for green areas, 45212100 Construction work of leisure facilities, 45213316 Installation works of walkways, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45232120 Irrigation works, 77231600 Afforestation services, 32323500 Video-surveillance system, 34993000 Road lights