641811-2026 - Competition
Hungary – Public-service buses – Használt dízel autóbuszok bérlése
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleHasznált dízel autóbuszok bérlése
Description9 db Használt csuklós, városi közösségi közlekedésre alkalmas alacsonypadlós dízel üzemű autóbusz bérlése. Ajánlatkérő azonos gyártmányú és azonos típusú járműveket kíván bérelni. Jelen – a közbeszerzési dokumentumok részét képező – műszaki leírásban kerülnek meghatározásra a csuklós, alacsonypadlós, dízelüzemű városi személyszállító autóbuszok kötelezően teljesítendő műszaki követelményei. Amennyiben jelen műszaki leírás bármely részében meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, ez a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a műszaki elvárásnak Ajánlattevők az „azzal egyenértékű” dologgal, eljárással, tevékenységgel stb. is megfelelhetnek. A bérleti jogviszony 24 hónap, mely 12 hónappal meghosszabbítható. Az Ajánlattevő tudomásul veszi, hogy az Ajánlatkérő a járműveket havi 4000 km/jármű/hó +/- 25% futásteljesítmény intervallumban tervezi üzemeltetni. A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Internal identifierEKR001813612026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34121100 Public-service buses
5. Lot
LotLOT-0001
Description9 db Használt csuklós, városi közösségi közlekedésre alkalmas alacsonypadlós dízel üzemű autóbusz bérlése. Ajánlatkérő azonos gyártmányú és azonos típusú járműveket kíván bérelni. Jelen – a közbeszerzési dokumentumok részét képező – műszaki leírásban kerülnek meghatározásra a csuklós, alacsonypadlós, dízelüzemű városi személyszállító autóbuszok kötelezően teljesítendő műszaki követelményei. Amennyiben jelen műszaki leírás bármely részében meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, ez a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a műszaki elvárásnak Ajánlattevők az „azzal egyenértékű” dologgal, eljárással, tevékenységgel stb. is megfelelhetnek. A bérleti jogviszony 24 hónap, mely 12 hónappal meghosszabbítható. Az Ajánlattevő tudomásul veszi, hogy az Ajánlatkérő a járműveket havi 4000 km/jármű/hó +/- 25% futásteljesítmény intervallumban tervezi üzemeltetni. Ajánlattételkor benyújtandó az autóbuszok életkorának igazolását szolgáló dokumentum (pl.: forgalmi engedély) másolata. A szerződéskötés feltétele, hogy a járművek egyedi gyártási ideje 2016-os vagy későbbi legyen. A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Internal identifierEKR001813612026/1
Quantity9 pieces