641839-2026 - Competition
Poland – Personal computers – Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem 1) część 1 – Sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem; 2) część 2 – Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego w konfiguracji specjalnej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono: - dla części 1 (Sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem) – w załączniku nr 3A do SWZ; - dla części 2 (Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego w konfiguracji specjalnej) – w załączniku nr 3B do SWZ.
Internal identifier: 33-DICM.261.3.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers, 30231300 Display screens, 30232110 Laser printers, 42962000 Printing and graphics equipment, 38520000 Scanners, 30237410 Computer mouse, 30237460 Computer keyboards, 48219300 Administration software package, 37453300 Discus, 30213100 Portable computers, 30213200 Tablet computer, 37453300 Discus, 30237460 Computer keyboards, 42962000 Printing and graphics equipment, 30237410 Computer mouse
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem;
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem 1) część 1 – Sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono: - dla części 1 (Sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem) – w załączniku nr 3A do SWZ;
Internal identifier: część 1
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers, 30231300 Display screens, 30232110 Laser printers, 42962000 Printing and graphics equipment, 38520000 Scanners, 30237410 Computer mouse, 30237460 Computer keyboards, 48219300 Administration software package, 37453300 Discus
Lot: LOT-0002
Title: Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego w konfiguracji specjalnej.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem 2) część 2 – Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego w konfiguracji specjalnej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono: - dla części 2 (Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego w konfiguracji specjalnej) – w załączniku nr 3B do SWZ.
Internal identifier: część 2
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers, 30213200 Tablet computer, 37453300 Discus, 30237460 Computer keyboards, 42962000 Printing and graphics equipment, 30237410 Computer mouse