641883-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of machinery – Odtworzenie czterech pomp cyrkulacyjnych i dwóch pomp upustowych IOS bloku nr 14 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odtworzenie czterech pomp cyrkulacyjnych i dwóch pomp upustowych IOS bloku nr 14 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Description: Przedmiotem Zamówienia jest odtworzenie czterech pomp cyrkulacyjnych i dwóch pomp upustowych IOS bloku nr 14 w PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrowni Bełchatów.
Internal identifier: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/01695/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50530000 Repair and maintenance services of machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1: Odtworzenie czterech pomp cyrkulacyjnych
Description: Odtworzenie czterech pomp cyrkulacyjnych
Internal identifier: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/01695/2026_Cz.1
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: Część 2: Odtworzenie dwóch pomp upustowych
Description: Odtworzenie dwóch pomp upustowych
Internal identifier: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/01695/2026_Cz.2