2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια οργάνων παιδικών χαρών για τις Τ.Κ. Κάτω Υδρούσας, Σ. Ιωαννίδη, Τροπαιούχου, Αχλάδας, Παπαγιάννης κ.α. Δήμου Φλώρινας
Description: Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων για «Προμήθεια οργάνων παιδικών χαρών για τις Τ.Κ. Κάτω Υδρούσας, Σ. Ιωαννίδη, Τροπαιούχου, Αχλάδας, Παπαγιάννης κ.α. Δήμου Φλώρινας», προεκτιμημένης δαπάνης 439.952,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%, με σφραγισμένες προσφορές και με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ανοικτός ηλεκτρονικός δημόσιος διαγωνισμός άνω των ορίων με κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης να είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37535200 Playground equipment
Additional classification (cpv): 34928400 Urban furniture, 34928200 Fences, 31518600 Searchlights, 44212250 Masts
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Εξοπλισμός παιδικής χαράς
Description: ΚΟΥΝΙΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΜΙΚΤΗ 2/ΘΕΣΙΑ, (1 ΠΑΙΔΩΝ & 1 ΝΗΠΙΩΝ), ΤΡΑΜΠΑΛΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ 2ΘΕΣΙΑ, ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΛΑΤΗΡΙΟΥ ΜΕ ΦΙΓΟΥΡΑ ΖΩΟΥ ΣΥΝΘΕΤΟ ΠΥΡΓΟΣ ΜΕ ΤΣΟΥΛΗΘΡΑ, ΔΙΑΔΡΑΣΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΝΗΠΙΩΝ ΜΕ ΤΟΥΝΕΛ, ΣΥΝΘΕΤΟ ΟΡΓΑΝΟ ΜΕ 2 ΤΣΟΥΛΗΘΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΕΛ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ, ΔΟΚΟΣ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ ΜΕ ΑΛΥΣΙΔΕΣ, ΔΟΚΟΙ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ, ΜΠΑΛΑ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ, ΒΡΥΣΗ, ΚΑΛΑΘΙ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ ΠΑΓΚΑΚΙ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΕΙΣΟΔΟΥ, ΑΥΤΟΝΟΜΟ ΗΛΙΑΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΟΡΥΦΗΣ LED, ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ, ΦΑΚΕΛΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
Additional classification (cpv): 34928400 Urban furniture, 44212250 Masts, 31518600 Searchlights
Quantity: 163 pieces
Lot: LOT-0002
Title: Περιφράξεις
Description: ΠΕΡΙΦΡΑΞΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ
Main classification (cpv): 34928200 Fences
Quantity: 594
Lot: LOT-0003
Title: Επενδύσεις δαπέδων
Description: ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΑΠΟΡΡΟΦΗΣΗΣ ΠΡΟΣΚΡΟΥΣΗΣ ΜΕ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ, ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΣ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑΣ πάχους 28cm
Main classification (cpv): 44112200 Floor coverings
Quantity: 1 770 square metres