641905-2026 - Competition
Greece – Telemetry and control equipment – ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΛΕΒΑΔΕΩΝ
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΛΕΒΑΔΕΩΝ
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια νέων εφαρμογών και τεχνολογικών μέσων που θα βελτιώσουν τη διαχείριση και λειτουργικότητα του αστικού περιβάλλοντος και θα οδηγήσουν και υποστηρίξουν τον ψηφιακό μετασχηματισμό του Δήμου. Πιο συγκεκριμένα, το έργο περιλαμβάνει ένα συνεκτικό πλέγμα δράσεων και παρεμβάσεων για τη σταδιακή, οργανωμένη και ομαλή μετάβαση της πόλης σε μια ψηφιακή πόλη του μέλλοντος. Στόχος του έργου δεν είναι άλλος από τον ψηφιακό μετασχηματισμό της πόλης στην κατεύθυνση της βελτιστοποίησης της απόδοσης και της αποτελεσματικότητας της Δημόσιας Διοίκησης καθώς και της ουσιαστικής αναβάθμισης και ενίσχυσης του επιπέδου των ολοκληρωμένων υπηρεσιών προς τους πολίτες και τις επιχειρήσεις του Δήμου.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32441200 Telemetry and control equipment
Additional classification (cpv): 35125100 Sensors, 48000000 Software package and information systems, 72200000 Software programming and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 35125100 Sensors, 48000000 Software package and information systems, 48000000 Software package and information systems