641979-2026 - Competition
Belgium – Lift-maintenance services – Opdracht voor diensten van preventieve onderhoud-en hersteloperaties van 76 liften te 1140 Evere
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Opdracht voor diensten van preventieve onderhoud-en hersteloperaties van 76 liften te 1140 Evere
Description: Opdracht voor diensten van preventieve onderhoud-en hersteloperaties van 76 liften te 1140 Evere
Internal identifier: 2026_PO_MS_5020
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50750000 Lift-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026_PO_MS_5020 - 1
Internal identifier: 1