642025-2026 - Competition
Slovakia – Seats, chairs and related products, and associated parts – Vysúvací systém sedačiek – Kultúrny dom Oščadnica
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Vysúvací systém sedačiek – Kultúrny dom Oščadnica
Description: Predmetom zákazky je dodanie vysúvacieho systému sedačiek do kultúrneho domu v Oščadnici. Základom systému je stupňovitá konštrukcia, na ktorej budú upevnené sedadlá. Táto konštrukcia sa musí dať zasunúť do seba (ako teleskop) a uložiť do steny – zdôvodnenie: zabezpečiť zmenu funkcionality využívaného priestoru (dôvod: priestor sa mieni využívať aj na iné aktivity). Celý proces pohybu musí byť centrálne ovládaný prostredníctvom riadiaceho panela s diaľkovým alebo ručným ovládaním. Súčasťou návrhu na plnenie kritéria musia byť aj náklady na ďalšie služby ako je doprava, montáž, inštalácia a zaškolenie s obsluhou sedačkového systému. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov, a v projektovej dokumentácii a vo výkaze výmer, ktoré sú súčasťou súťažných podkladov ako príloha “B”.
Internal identifier: nadl/1/oscadnica
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts
5. Lot
Lot: LOT-0001