See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup urządzeń medycznych na wyposażenie oddziałów
Description: Zakup urządzeń medycznych na wyposażenie oddziałów w podziale na 7 części.
Internal identifier: DZP/220/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
Additional classification (cpv): 33182200 Cardiac stimulation devices, 33162000 Operating theatre devices and instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Aparat USG
Description: Aparat USG - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: 2. Aparat USG
Description: Aparat USG - 2 sztuki. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: 3. Pompa do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej.
Description: Pompa do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej - 2 sztuki. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 3
Main classification (cpv): 33182200 Cardiac stimulation devices
Lot: LOT-0004
Title: 4. Aparat USG
Description: Aparat USG - 1 sztuk. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: 5. Urządzenie do odzyskiwania krwi z pola operacyjnego
Description: Urządzenie do odzyskiwania krwi z pola operacyjnego - 2 sztuki. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 5
Main classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
Lot: LOT-0006
Title: 6. Ultrasonograf mobilny
Description: Ultrasonograf mobilny - 1 sztuki. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: 7. Ultrasonograf mobilny
Internal identifier: Pakiet nr 7