642153-2026 - Competition
Netherlands – Pipe fittings – Koppelingen, zwenkventielen, RVS reparatieklemmen en RVS/PP buiszadels (5 percelen)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Koppelingen, zwenkventielen, RVS reparatieklemmen en RVS/PP buiszadels (5 percelen)
Description: De opdracht is opgesplitst in vijf (5) percelen. Hieronder wordt per perceel toegelicht wat de opdracht inhoudt: Perceel 1: Levering van trekvaste gietijzeren koppelingen Dit perceel omvat de levering van trekvaste gietijzeren koppelingen voor het verbinden van leidingen. Deze koppelingen zorgen niet alleen voor een waterdichte en lekvrije afdichting, maar ook voor een mechanisch geborgde verbinding die bestand is tegen trekkrachten als gevolg van interne druk, zettingen in de bodem en externe belastingen. Perceel 2: Levering van wide range koppelingen Dit perceel omvat de levering van wide range koppelingen voor het verbinden van leidingen met verschillende diameters en toleranties. Deze flexibele koppelingen bieden een betrouwbare oplossing in situaties waarin standaardmaatvoeringen niet toepasbaar zijn. Perceel 3: Levering van zwenkventielen Dit perceel omvat de levering van zwenkventielen voor toepassing binnen het drinkwaternet ten behoeve van het reguleren, sturen en afsluiten van waterstromen. Deze afsluiters vervullen een essentiële rol in het beheer en de bedrijfsvoering van het leidingnet, doordat zij het mogelijk maken om delen van het netwerk selectief te isoleren voor onderhoudswerkzaamheden, storingsherstel en calamiteiten. Perceel 4: Levering van RVS reparatieklemmen en buiszadels Dit perceel omvat de levering van RVS reparatieklemmen en RVS buiszadels ten behoeve van het drinkwaterleidingnet. RVS reparatieklemmen worden ingezet voor het snel, veilig en duurzaam herstellen van lekkages, scheuren en andere beschadigingen aan bestaande leidingen. Daarnaast omvat dit perceel de levering van RVS buiszadels voor het realiseren van aftakkingen, huisaansluitingen en meet- of regelvoorzieningen op bestaande leidingen. Deze componenten maken het mogelijk om op een efficiënte en betrouwbare wijze nieuwe aansluitingen te creëren zonder ingrijpende aanpassingen aan het leidingnet. Perceel 5: Levering van PP buiszadels Dit perceel omvat de levering van PP buiszadels ten behoeve van het drinkwaterleidingnet. PP buiszadels worden toegepast voor het realiseren van aftakkingen en huisaansluitingen op bestaande kunststofleidingen. Met behulp van deze componenten kunnen nieuwe aansluitingen op efficiënte en betrouwbare wijze worden aangebracht zonder dat bestaande leidingdelen hoeven te worden vervangen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44163200 Pipe fittings
Additional classification (cpv): 44167000 Various pipe fittings, 44167200 Repair clamps and collars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Levering van trekvaste gietijzeren koppelingen
Description: Dit perceel omvat de levering van trekvaste gietijzeren koppelingen voor het verbinden van leidingen. Deze koppelingen zorgen niet alleen voor een waterdichte en lekvrije afdichting, maar ook voor een mechanisch geborgde verbinding die bestand is tegen trekkrachten als gevolg van interne druk, zettingen in de bodem en externe belastingen.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Levering van wide range koppelingen
Description: Dit perceel omvat de levering van wide range koppelingen voor het verbinden van leidingen met verschillende diameters en toleranties. Deze flexibele koppelingen bieden een betrouwbare oplossing in situaties waarin standaardmaatvoeringen niet toepasbaar zijn.
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3: Levering van zwenkventielen
Description: Dit perceel omvat de levering van zwenkventielen voor toepassing binnen het drinkwaternet ten behoeve van het reguleren, sturen en afsluiten van waterstromen. Deze afsluiters vervullen een essentiële rol in het beheer en de bedrijfsvoering van het leidingnet, doordat zij het mogelijk maken om delen van het netwerk selectief te isoleren voor onderhoudswerkzaamheden, storingsherstel en calamiteiten.
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4: Levering van RVS reparatieklemmen en buiszadels
Description: Dit perceel omvat de levering van RVS reparatieklemmen en RVS buiszadels ten behoeve van het drinkwaterleidingnet. RVS reparatieklemmen worden ingezet voor het snel, veilig en duurzaam herstellen van lekkages, scheuren en andere beschadigingen aan bestaande leidingen. Daarnaast omvat dit perceel de levering van RVS buiszadels voor het realiseren van aftakkingen, huisaansluitingen en meet- of regelvoorzieningen op bestaande leidingen. Deze componenten maken het mogelijk om op een efficiënte en betrouwbare wijze nieuwe aansluitingen te creëren zonder ingrijpende aanpassingen aan het leidingnet.
Lot: LOT-0005
Title: Perceel 5: Levering van PP buiszadels
Description: Dit perceel omvat de levering van PP buiszadels ten behoeve van het drinkwaterleidingnet. PP buiszadels worden toegepast voor het realiseren van aftakkingen en huisaansluitingen op bestaande kunststofleidingen. Met behulp van deze componenten kunnen nieuwe aansluitingen op efficiënte en betrouwbare wijze worden aangebracht zonder dat bestaande leidingdelen hoeven te worden vervangen.