2. Procedure
Procedure
Title: Zásahové a sanitné vozidlá ZZS
Description: Stručný opis predmetu zákazky: Predmetom zákazky je dodať Sanitné a Zásahové vozidlá, ktoré: - Majú byť nové, nepoužité, - Majú byť podľa technickej špecifikácie/opisu predmetu zákazky a grafického prevedenia - Majú spĺňať všetky požiadavky stanovené príslušnými právnymi predpismi a platnými technickými normami, - Majú mať predpísané povolenia a skúšky a spĺňať akékoľvek iné predpoklady stanovené príslušnými právnymi predpismi a záväznými technickými normami potrebnými pre prihlásenie Vozidla na príslušnom dopravnom inšpektoráte a k prevádzke vozidla k cestnej premávke. - Majú byť bez technických a právnych vád. Súčasťou dodávky sú aj súvisiace služby: - doprava Vozidiel do sídla Kupujúceho, ak nie je dohodnuté inak, - prihlásenie EČV Vozidiel a uhradenie všetkých prislúchajúcich poplatkov súvisiacich s prihlásením Vozidiel na príslušnom dopravnom inšpektoráte v prospech Kupujúceho, - zaškolenie zamestnancov Kupujúcich na obsluhu Vozidla priamo na pracovisku Kupujúcich, slovensky alebo česky hovoriacim špecialistom, - poskytovanie bezplatného záručného servisu Vozidlám pri odstraňovaní vád vzniknutých v záruke, - dodanie príslušnej dokumentácie k Vozidlám najmä Návody na obsluhu a údržbu v Slovenskom, alebo Českom jazyku. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Kapitole C. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Internal identifier: ZaSv_ZZS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
Additional classification (cpv): 34221200 Mobile emergency units, 34114000 Specialist vehicles, 34114110 Rescue vehicles, 34114122 Patient-transport vehicles, 34100000 Motor vehicles, 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Časť č. 1 zákazky – Sanitné vozidlá
Internal identifier: ZaSv_ZZS_č.1
Additional classification (cpv): 34221200 Mobile emergency units, 34114000 Specialist vehicles, 34114110 Rescue vehicles, 34114122 Patient-transport vehicles
Lot: LOT-0002
Title: Časť č. 2 zákazky – Zásahové vozidlá
Internal identifier: ZaSv_ZZS_č.2
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
Additional classification (cpv): 34110000 Passenger cars