2. Procedure
Procedure
Title: Integrale gezinszorg op basis van Value Based Healthcare
Description: De gemeente Breda is voornemens de opdracht voor het bieden van integrale hulp voor gezinnen met problemen op meerdere leefgebieden aan te besteden. Deze aanbesteding is daarom bedoeld om marktpartijen de mogelijkheid te bieden op een goede en juiste wijze mee te dingen naar de gunning van deze opdracht.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De aanbesteding vindt plaats volgens de (gewijzigde) Aanbestedingswet 2012 via een Europese aanbestedingsprocedure. De opdrachtgever hierbij de grondbeginselen transparantie, objectiviteit en proportionaliteit. Door in te schrijven conformeert u zich aan de bepalingen, zoals opgenomen in de Aanbestedingswet 2012 en alle aanbestedingsdocumenten van deze aanbesteding.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
Additional classification (cpv): 85100000 Health services, 85112200 Outpatient care services, 85311300 Welfare services for children and young people
5. Lot
Lot: LOT-0000