2. Procedure
Procedure
Title: Dažādu pārtikas produktu piegāde Dienvidkurzemes novada pašvaldībai un tās pakļautībā esošajām iestādēm
Description: Dažādu pārtikas produktu piegāde Dienvidkurzemes novada pašvaldībai un tās pakļautībā esošajām iestādēm
Internal identifier: DKNP 2026/67
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Lot
Lot: LOT-0000