642202-2026 - Competition
Poland – Event services – Usługi w zakresie organizacji konferencji na Dolnym Śląsku
Contract or concession notice – standard regime
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleUsługi w zakresie organizacji konferencji na Dolnym Śląsku
Description1. Przedmiotem zamówienia są Usługi w zakresie organizacji konferencji na Dolnym Śląsku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy, w szczególności w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do Projektu umowy, stanowiących łącznie Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Internal identifierDOK-IZ-II.272.76.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureart. 139 ustawy Pzp
Purpose
Main nature of the contractServices
Additional nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 79952000 Event services
Additional classification (cpv): 39294100 Information and promotion products, 22100000 Printed books, brochures and leaflets
5. Lot
LotLOT-0001
TitleUsługi w zakresie organizacji konferencji na Dolnym Śląsku.