642219-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – Usługi wykonywania obsługi serwisowej aparatury medycznej do radioterapii oraz aparatury medycznej do diagnostyki obrazowej.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi wykonywania obsługi serwisowej aparatury medycznej do radioterapii oraz aparatury medycznej do diagnostyki obrazowej.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi wykonywania obsługi serwisowej aparatury medycznej do radioterapii oraz aparatury medycznej do diagnostyki obrazowej wyszczególnionej w dwóch częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie : 2. Zakres czynności obsługi serwisowej aparatury medycznej przedstawiono w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części nr 1 i 2 (Załączniki nr 2 do SWZ) oraz w Formularzach cenowo-ofertowych dla Części nr 1 i 2 (Załączniki nr 1 do SWZ), będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług na w/w przedmioty zamówienia na okres 24 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert równoważnych. 5. Kat. CPC: 1. 6. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Termin realizacji zamówienia: przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. Termin wykonania przeglądów okresowych aparatury medycznej należy uzgodnić bezpośrednio z użytkownikiem aparatu lub Pełnomocnikiem Dyrektora ds. Techniczno-Eksploatacyjnych.
Internal identifier: Postępowanie nr 51 / ZP.261.9-AM.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 – Obsługa serwisowa aparatury medycznej do radioterapii produkcji Varian Medical Systems
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi wykonywania obsługi serwisowej aparatury medycznej do radioterapii produkcji Varian Medical Systems: a) Akcelerator TrueBeam SN H194781 - 1 szt.; b) Akcelerator TrueBeam SN H192853 - 1 szt.; c) Akcelerator TrueBeam SN H193880 - 1 szt.; d) Akcelerator Halcyon SN HAL2254 - 1 szt.; e) System RGSC SN HGS2269 – 1 szt.; f) System Aria SN HIT2783 – 1 szt.; 2. Zakres czynności obsługi serwisowej aparatury medycznej przedstawiono w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części nr 1 (Załącznik nr 2 do SWZ) oraz w Formularzu cenowo-ofertowym dla Części nr 1 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług na w/w przedmioty zamówienia na okres 24 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert równoważnych. 5. Kat. CPC: 1. 6. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Termin realizacji zamówienia: przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. Termin wykonania przeglądów okresowych aparatury medycznej należy uzgodnić bezpośrednio z użytkownikiem aparatu lub Pełnomocnikiem Dyrektora ds. Techniczno-Eksploatacyjnych.
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 – Obsługa serwisowa aparatury medycznej do diagnostyki obrazowej produkcji Siemens
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi wykonywania obsługi serwisowej aparatury medycznej do diagnostyki obrazowej produkcji Siemens: a) Tomograf komputerowy Somatom Definition AS 128+ – 2 szt.; b) Tomograf komputerowy Somatom go.All – 1 szt.; c) Tomograf komputerowy Somatom go. Open Pro – 1 szt.; d) Aparat RTG cyfrowy Luminos dRF Max – 2 szt.; e) Aparat RTG cyfrowy Cios Select FD – 1 szt.; f) Aparat RTG cyfrowy Cios Alpha – 1 szt.; g) Mammograf Mammomat Inspiration – 1 szt.; g) Wymiana lampy RTG typu Straton w razie wystąpienia awarii w którymkolwiek z posiadanych tomografów komputerowych Somatom Definition AS 128+; h) Wymiana lampy RTG typu Athlon w razie wystąpienia awarii w posiadanym tomografie komputerowym Somatom go.All lub Somatom go. Open Pro. 2. Zakres czynności obsługi serwisowej aparatury medycznej przedstawiono w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części nr 2 (Załącznik nr 2 do SWZ) oraz w Formularzu cenowo-ofertowym dla Części nr 2 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług na w/w przedmioty zamówienia na okres 24 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert równoważnych. 5. Kat. CPC: 1. 6. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Termin realizacji zamówienia: przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. Termin wykonania przeglądów okresowych aparatury medycznej należy uzgodnić bezpośrednio z użytkownikiem aparatu lub Pełnomocnikiem Dyrektora ds. Techniczno-Eksploatacyjnych.
Internal identifier: Część nr 2