642262-2026 - Competition
Hungary – Motor vehicles – Gépjármű beszerzés (KBF/424/2026)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Gépjármű beszerzés (KBF/424/2026)
Description: Ajánlatkérők részére gépjármű beszerzés az alábbi mennyiségben MNB részére: felsőkategóriás limuzin 3 db (1. rész keretében) felső-középkategóriás limuzin 8 db (2. rész keretében) felsővezetői kisbusz 1 db (4. rész keretében) elektromos kulcsos autó 3 db (5. rész keretében) MNB részére ÖSSZESEN 15 db KELER Zrt. részére: felső-középkategóriás limuzin 2 db (2. rész keretében) középkategóriás limuzin 3 db (3. rész keretében) KELER Zrt. részére ÖSSZESEN 5 db. A teljes beszerzendő mennyiség 20 db. Az ajánlat részajánlattételi területenként azonos gyártmányú, típusú, azonos modellcsaládba tartozó és a műszaki leírásban meghatározott műszaki minimumkövetelményeknek azonos módon megfelelő új személygépkocsikra vonatkozhat. A gépjárművekbe beépített valamennyi felszereltségi elem csak gyári beépítésű lehet. Gyári beépítésű az a felszereltségi elem, amelyet a gyártási folyamat során a gyártósoron vagy a gyártó telephelyén belül építettek be. Ajánlatkérő előírja, hogy ajánlattevő minden felszereltségi elemre vonatkozóan nyilatkozzon arra vonatkozóan, hogy az adott felszereltségi elem a szállítandó járműben gyári beépítésű. A gépjárművek kenőanyagokkal, hűtőfolyadékkal, ablakmosóval, valamint a szállítás időpontjában az évszaknak megfelelő (november 1. - március 31. között téli, egyéb időpontban nyári) gumiabronccsal, továbbá minden olyan anyaggal előírás szerint feltöltve kerüljenek átadásra, amelyek a napi üzemszerű működéshez szükségesek. A járművekhez biztosítani kell téli abronccsal történő szállítás esetén a nyári, nyári abronccsal történő szállítás esetén a téli gumiabroncsokat is gyári keréktárcsára szerelt módon. Biztosítani kell a gépjárművek forgalomba hozatal időpontjától számított 48 hónapig, vagy 120 000 km futásteljesítmény eléréséig (amelyik előbb teljesül) a teljes körű integrált szervizszolgáltatást. Ajánlattevőnek biztosítani kell a gépjárművek forgalomba hozatal időpontjától számított 48 hónapig vagy 200 000 km (amelyik előbb teljesül) eléréséig a gyártói jótállást, a járművek teljeskörű garanciális javítását. A megajánlott gépjármű rendelkezzen a típusjóváhagyásra jogosult hatóság által kiadott érvényes Általános forgalomba helyezési engedéllyel, amelynek másolatát az ajánlathoz csatolni szükséges. A gépjárművek rendelkezzenek magyar nyelvű kezelési utasítással, melyeket a szerződés teljesítésével egyidejűleg valamennyi gépjármű tekintetében át kell adni Vevőnek. A gépjárművekhez a forgalomba helyezésétől számított legalább egy évig 24 órás mobil szervizszolgáltatást (assistance szolgáltatást) kell biztosítani. Részletesen a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírásban és szerződéstervezetben. Ahol a felhívás vagy közbeszerzési dokumentáció a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Internal identifier: EKR001383562026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: AK jelen eljárásban alkalmazza a Kbt. 81. § (5) bekezdését. AK az értékelési sorrendben legkedvezőbb vagy a legkedvezőbb és az azt követő egy vagy több legkedvezőbb AT tekintetében végzi el a bírálatot.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MNB-felsőkategóriás limuzin
Description: Nyertes ajánlattevő feladata adásvételi szerződés keretében új, a műszaki leírás szerinti gépjármű szállítása Ajánlatkérő részére. MNB részére 3 db a 6/2022. (VIII. 31.) PM utasítás 4. melléklete szerinti személyszállító személygépkocsik 8. kategória beszerzése: 4 ajtós limuzin Valamennyi követelményt, műszaki paramétert és a részletes feladatleírást a közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződéstervezet és műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: EKR001383562026/1
Lot: LOT-0002
Title: MNB,KELER-felső-középkategóriás limuzin
Description: Nyertes ajánlattevő feladata adásvételi szerződés keretében új, a műszaki leírás szerinti gépjármű szállítása Ajánlatkérő részére. MNB részére 8 db, KELER Zrt. részére 2 db a 6/2022. (VIII. 31.) PM utasítás 4. melléklete szerinti személyszállító személygépkocsik 8. kategória beszerzése: 4 vagy 5 ajtós limuzin Valamennyi követelményt, műszaki paramétert és a részletes feladatleírást a közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződéstervezet és műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: EKR001383562026/2
Lot: LOT-0003
Title: KELER-középkategóriás limuzin
Description: Nyertes ajánlattevő feladata adásvételi szerződés keretében új, a műszaki leírás szerinti gépjármű szállítása Ajánlatkérő részére. KELER Zrt részére 3 db a 6/2022. (VIII. 31.) PM utasítás 4. melléklete szerinti személyszállító személygépkocsik 7. kategória beszerzése: 4 vagy 5 ajtós limuzin Valamennyi követelményt, műszaki paramétert és a részletes feladatleírást a közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződéstervezet és műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: EKR001383562026/3
Lot: LOT-0004
Title: MNB-felsővezetői kisbusz
Description: Nyertes ajánlattevő feladata adásvételi szerződés keretében új, a műszaki leírás szerinti gépjármű szállítása ajánlatkérő részére. MNB részére 1 db a 6/2022. (VIII. 31.) PM utasítás 4. melléklete szerinti személyszállító személygépkocsi 4. kategória beszerzése: egyterű személygépjármű Valamennyi követelményt, műszaki paramétert és a részletes feladatleírást a közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződéstervezet és műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: EKR001383562026/4
Lot: LOT-0005
Title: MNB-elektromos kulcsos autó
Description: Nyertes ajánlattevő feladata adásvételi szerződés keretében új, a műszaki leírás szerinti gépjármű szállítása Ajánlatkérő részére. MNB részére 3 db a 6/2022. (VIII. 31.) PM utasítás 4. melléklete szerinti személyszállító személygépkocsik 5. kategória beszerzése: 4 vagy 5 ajtós limuzin Valamennyi követelményt, műszaki paramétert és a részletes feladatleírást a közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződéstervezet és műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifier: EKR001383562026/5