2. Procedure
Procedure
Title: Usługa odbioru, wywozu i utylizacji niebezpiecznych odpadów medycznych
Description: Usługa odbioru, wywozu i utylizacji niebezpiecznych odpadów medycznych w okresie 36 miesięcy na potrzeby 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku
Internal identifier: 555/2026/PN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90400000 Sewage services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Internal identifier: 1.