2. Procedure
Procedure
Title: Obras de construcción dun novo IES no Pereiro de Aguiar (Ourense)
Description: Obras de construcción dun novo IES no Pereiro de Aguiar (Ourense)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45214200 Construction work for school buildings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Obras de construción dun novo IES no Pereiro de Aguiar (Ourense)
Description: Obras de construción dun novo IES no Pereiro de Aguiar (Ourense)
Internal identifier: EDU-2026-0060
Options:
Description of the options: Prórrogas ordinarias: Non procede