2. Procedure
Procedure
Title: Omhändertagande av tryckimpregnerat träavfall
Description: Omhändertagande av tryckimpregnerat träavfall från återvinningscentraler i Falkenberg och Varberg
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511300 Litter collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Tryckimpregnerat trä
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Tryckimpregnerat trä