2. Procedure
Procedure
Title: Ανάθεση εργασιών συντήρησης αρχιτεκτονικών στοιχείων των κωδωνοστασίων, ανοιγμάτων, θυρών, και ξύλινων στοιχείων του Ιερού Μητροπολιτικού Ναού Αγίου Μηνά Ηρακλείου Κρήτης
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η εκτέλεση εργασιών συντήρησης αρχιτεκτονικών στοιχείων των κωδωνοστασίων, ανοιγμάτων, θυρών, ξύλινων στοιχείων και επιχρισμένων επιφανειών στο πλαίσιο του υποέργου 5 «Ανάθεση εργασιών συντήρησης αρχιτεκτονικών στοιχείων των κωδωνοστασίων, ανοιγμάτων, θυρών, και ξύλινων στοιχείων του Ιερού Μητροπολιτικού Ναού Αγίου Μηνά Ηρακλείου Κρήτης»
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 1-2-3
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92522000 Preservation services of historical sites and buildings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ανάθεση εργασιών συντήρησης λίθινων αρχιτεκτονικών στοιχείων των κωδωνοστασίων
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι οι εργασίες συντήρησης λίθινων αρχιτεκτονικών στοιχείων των κωδωνοστασίων
Internal identifier: Τμήμα 1
Quantity: 1
Lot: LOT-0002
Title: Ανάθεση εργασιών συντήρησης μεταλλικών στοιχείων
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι οι εργασίες συντήρησης μεταλλικών στοιχείων
Internal identifier: Τμήμα 2
Lot: LOT-0003
Title: Ανάθεση εργασιών συντήρησης ανοιγμάτων, θυρών, ξύλινων στοιχείων και επιχρισμένων επιφανειών
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι οι εργασίες συντήρησης ανοιγμάτων, θυρών, ξύλινων στοιχείων και επιχρισμένων επιφανειών
Internal identifier: Τμήμα 3