642478-2026 - Competition
Poland – Laboratory glassware – 103.2026 Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: 103.2026 Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 2. Krótki opis przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Formularzu asortymentowo-cenowym – Załącznik nr 2 do SWZ i były dopuszczone do obrotu na terytorium Polski. W przypadku przywołania nazw własnych w opisie drobnego sprzętu laboratoryjnego w Załączniku nr 2 do SWZ, zgodnie z art. 99 ust. 5 i 6 Pzp, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów równoważnych. Przez produkt równoważny do wskazanego w Załączniku nr 2 do SWZ, Zamawiający rozumie produkt, zgodny z opisem podanym w kolumnie "Nazwa" Załącznik nr 2 do SWZ do SWZ i o parametrach nie gorszych niż dla produktu referencyjnego, spełniające co najmniej wszystkie wymagane parametry techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w opisie przedmiotu zamówienia. Wskazane w tabeli Formularza asortymentowo-cenowego Załącznik nr 2 do SWZ numery katalogowe mają charakter wyłącznie przykładowy (referencyjny) i służą doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33793000 Laboratory glassware
Additional classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories, 33169000 Surgical instruments, 33192500 Test tubes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 2. Krótki opis przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Formularzu asortymentowo-cenowym – Załącznik nr 2 do SWZ i były dopuszczone do obrotu na terytorium Polski. W przypadku przywołania nazw własnych w opisie drobnego sprzętu laboratoryjnego w Załączniku nr 2 do SWZ, zgodnie z art. 99 ust. 5 i 6 Pzp, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów równoważnych. Przez produkt równoważny do wskazanego w Załączniku nr 2 do SWZ, Zamawiający rozumie produkt, zgodny z opisem podanym w kolumnie "Nazwa" Załącznik nr 2 do SWZ do SWZ i o parametrach nie gorszych niż dla produktu referencyjnego, spełniające co najmniej wszystkie wymagane parametry techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w opisie przedmiotu zamówienia. Wskazane w tabeli Formularza asortymentowo-cenowego Załącznik nr 2 do SWZ numery katalogowe mają charakter wyłącznie przykładowy (referencyjny) i służą doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia. 3. Miejsce dostawy: Dostawa przedmiotu zamówienia realizowana będzie do jednego z poniższych magazynów, zgodnie z informacją wskazaną w zamówieniu: 1) Magazyn Działu Zakupów UMW, Wybrzeże L. Pasteura 1, 50-367 Wrocław lub 2) Magazyn Filii Wałbrzych UMW, ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych Dostawa realizowana będzie w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00–14:00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Dostawa odbywa się na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Options:
Description of the options: nie dotyczy