2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa dysków oraz urządzeń komputerowych na potrzeby Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysków, serwera oraz komputera przenośnego na potrzeby Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa dysków 26TB
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 sztuk dysków zewnętrznych 26TB dla Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
Main classification (cpv): 30234500 Memory storage media
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa dysku SSD
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki dysku SSD dla Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa dysków SSD 4 TB
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk dysków SSD 4 TB dla Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa komputera przenośnego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki komputera przenośnego dla Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
Lot: LOT-0005
Title: Dostawa serwera
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki specjalistycznego serwera obliczeniowego przeznaczonej do prowadzenia zaawansowanych obliczeń naukowych w zakresie chemii obliczeniowej, modelowania materiałowego (metody DFT, DFTB, MD) oraz lokalnego wnioskowania z wykorzystaniem dużych modeli językowych (LLM), na potrzeby działalności naukowo-badawczej Politechniki Gdańskiej.
Main classification (cpv): 48820000 Servers
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa dysków przenośnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk wysokowydajnych dysków flash do przenoszenia i przechowywania plików na potrzeby Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.