2. Procedure
Procedure
Title: Bulkwerk Groenonderhoud Perceel Eigen Dienst
Description: De opdracht betreft het uitvoeren van groenonderhoud binnen het betreffende deel van het gemeentelijk areaal van de gemeente Noordwijk. De gemeente sluit hiervoor één RAW-raamovereenkomst met één opdrachtnemer. Binnen de raamovereenkomst wordt jaarlijks één deelopdracht verstrekt met het merendeel van de werkzaamheden. Daarnaast kunnen aanvullende werkzaamheden via deelopdrachten of op afroep worden opgedragen. De aard en omvang van de werkzaamheden zijn opgenomen in de RAW-raamovereenkomst Groenonderhoud in de gemeente Noordwijk, RAW-raamovereenkomstnummer 26-577, inclusief bijlagen en kaartenatlas. De hoeveelheden kunnen per deelopdracht variëren.
Internal identifier: NW 052026 PRJ-2500245
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 45233229 Verge maintenance work, 77314000 Grounds maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De overeenkomst kan één (1) maal met één (1) jaar worden verlengd.