2. Procedure
Procedure
Title: Sprzątanie i utrzymanie czystości w budynku Sądu Rejonowego w Opocznie w 2027 roku
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Sprzątanie pokojów biurowych oraz innych pomieszczeń wewnętrznych w Sądzie Rejonowym w Opocznie przy ul. Biernackiego 20, 26-300 Opoczno. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Internal identifier: INW.261.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sprzątanie i utrzymanie czystości w budynku Sądu Rejonowego w Opocznie w 2027 roku.