2. Procedure
Procedure
Title: Relinen en deelliners WF7 2026-2030 (2031-2034)
Description: De opdracht bestaat uit het renoveren met een kousmethode (relinen en het behandelen van deelliners) van ca. 26.700 meter riool binnen de 7 Westfriese gemeenten. Gemeente Aantal meters relining ca. Hoorn 7.400 Stede Broec 2.820 Enkhuizen 3.130 Drechterland 3.880 Koggenland 1.640 Opmeer 3.170 *) Medemblik 4.330 *) Schatting
Internal identifier: CM00155
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: We passen de methode gunnen op waarde toe. De inschrijver met de laagste fictieve inschrijvingsprijs, komt voor gunning van de Opdracht in aanmerking.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232400 Sewer construction work
Additional classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services, 90491000 Sewer survey services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Wanneer de volgende gebeurtenissen leiden tot wijziging of uitbreiding van de Opdracht, wordt de geselecteerde marktpartij in de gelegenheid gesteld zijn aanbieding aan te passen zonder dat hiervoor opnieuw aanbesteed moet worden; • relevante wijzigingen van (overheids)voorschriften of -beschikkingen; • relevante wijzigingen in het Bestek dan wel de oorspronkelijke Opdracht binnen de kaders die de Aanbestedingswet geeft ten aanzien van wezenlijke wijzigingen; • extra werkzaamheden die tijdens de vervulling van de Opdracht noodzakelijk blijken; • De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om tijdens de looptijd dit bestek op onderstaand onderdeel te herzien: o Inzet van aanvullende emissieloze of -arme mobiele werktuigen en voertuigen bovenop hetgeen geëist en/of aangeboden. De opdrachtgever kan gebruik maken van de herzieningsclausule als: o De Routekaart Emissieloos Bouwen wordt vastgesteld met strengere eisen dan het door aannemer aangeboden niveau; o Door stikstofproblematiek emissieloos bouwen noodzakelijk is; o De stand der techniek, kosten en budgetten ruimte bieden om meer emissieloze of -arme mobiele werktuigen en voertuigen in te zetten dan het door de aannemer aangeboden niveau of vereist in het bestek. Indien van de onder dit onderdeel bedoelde herziening gebruik wordt gemaakt, wordt een prijsherziening overeengekomen voor het tarief van het betreffende materieelstuk of voertuig. De omvang van de herziening bedraagt niet meer dan een verhoging van 100% van de uurtarieven uit de open begroting van de aannemer. Voor het gebruik maken van een herzieningsclausule of een onderdeel daarvan geldt gedurende totale looptijd van de Overeenkomst dat: • hiervoor voldoende budget beschikbaar is; • de opdrachtgever het recht behoudt voor om de nieuwe prijs of prijzen te laten toetsen.