642568-2026 - Competition
Bulgaria – Miscellaneous repair and maintenance services – „Ремонт и поддръжка на изграденото видеонаблюдение в РДГП”.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Ремонт и поддръжка на изграденото видеонаблюдение в РДГП”.
Description: Настоящата обществена поръчка включва ремонт и поддръжка на изграденото видеонаблюдение в Регионални дирекции „Гранична полиция” (РДГП) – Аерогари, Кюстендил, Драгоман, Елхово и Бургас. Чрез реализиране на заложените дейности ще се гарантира нормалното функциониране на съществуващите системи за видеонаблюдение в структурите на ГДГП. Изискванията относно дейностите в обхвата на обществената поръчка са посочени подробно в техническата спецификация (Приложение № 1).
Internal identifier: 568295
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 32323500 Video-surveillance system
5. Lot
Lot: LOT-0001