See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: DZP/39/26 DOSTAWA ODCZYNNIKÓW, MATERIAŁÓW I DROBNEGO SPRZĘTU LABORATORYJNO-DIAGNOSTYCZNEGO DLA ZAKŁADU PATOMORFOLOGII Z PROSEKTORIUM
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, materiałów i drobnego sprzętu laboratoryjno-diagnostycznego dla Zakładu Patomorfologii z Prosektorium Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. w podziale na 19 zadań.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33141615 Bags for urine, 33793000 Laboratory glassware
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ZADANIE 1 - ODCZYNNIKI CHEMICZNE
Description: ZADANIE 1 - ODCZYNNIKI CHEMICZNE
Lot: LOT-0002
Title: ZADANIE 2 - ALKOHOL ETYLOWY 99,5 % SKAŻONY
Description: ZADANIE 2 - ALKOHOL ETYLOWY 99,5 % SKAŻONY
Lot: LOT-0003
Title: ZADANIE 3 - ODWAPNIACZE DO TKANEK
Description: ZADANIE 3 - ODWAPNIACZE DO TKANEK
Lot: LOT-0004
Title: ZADANIE 4 - ZESTAW DO WYKONANIA CYTOBLOKÓW
Description: ZADANIE 4 - ZESTAW DO WYKONANIA CYTOBLOKÓW
Lot: LOT-0005
Title: ZADANIE 5 - ROZTWÓR ODPARAFINUJĄCY
Description: ZADANIE 5 - ROZTWÓR ODPARAFINUJĄCY
Lot: LOT-0006
Title: ZADANIE 6 - SZYBKIE ZESTAWY DIAGNOSTYCZNE DO BARWIEŃ HISTOCHEMICZNYCH
Description: ZADANIE 6 - SZYBKIE ZESTAWY DIAGNOSTYCZNE DO BARWIEŃ HISTOCHEMICZNYCH
Lot: LOT-0007
Title: ZADANIE 7- PARAFINA HISTOPATOLOGICZNA
Description: ZADANIE 7- PARAFINA HISTOPATOLOGICZNA
Lot: LOT-0008
Title: ZADANIE 8 - TAŚMA DO ZAKLEJAREK AUTOMATYCZNYCH
Description: ZADANIE 8 - TAŚMA DO ZAKLEJAREK AUTOMATYCZNYCH
Lot: LOT-0009
Title: ZADANIE 9- KASETKI HISTOPATOLOGICZNE
Description: ZADANIE 9- KASETKI HISTOPATOLOGICZNE
Lot: LOT-0010
Title: ZADANIE 10 - ARCHIWIZACJA
Description: ZADANIE 10 - ARCHIWIZACJA
Lot: LOT-0011
Title: ZADANIE 11 - SZKIEŁKA PODSTAWOWE I NAKRYWKOWE
Description: ZADANIE 11 - SZKIEŁKA PODSTAWOWE I NAKRYWKOWE
Main classification (cpv): 33793000 Laboratory glassware
Lot: LOT-0012
Title: ZADANIE 12 - POJEMNIKI DO TRANSPORTU MATERIAŁU CHIRURGICZNEGO I PREPARATÓW HISTOPATOLOGICZNYCH
Description: ZADANIE 12 - POJEMNIKI DO TRANSPORTU MATERIAŁU CHIRURGICZNEGO I PREPARATÓW HISTOPATOLOGICZNYCH
Main classification (cpv): 33141615 Bags for urine
Lot: LOT-0013
Title: ZADANIE 13 - NOŻYKI MIKROTOMOWE
Description: ZADANIE 13 - NOŻYKI MIKROTOMOWE
Lot: LOT-0014
Title: ZADANIE 14 - OSTRZA AUTOPSYJNE I DO PRZYKRAWANIA MATERIAŁU TKANKOWEGO
Description: ZADANIE 14 - OSTRZA AUTOPSYJNE I DO PRZYKRAWANIA MATERIAŁU TKANKOWEGO
Lot: LOT-0015
Title: ZADANIE 15 - TUSZE HISTOLOGICZNE
Description: ZADANIE 15 - TUSZE HISTOLOGICZNE
Lot: LOT-0016
Title: ZADANIE 16 - MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DO DRUKAREK KODÓW KRESKOWYCH I 2D
Description: ZADANIE 16 - MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DO DRUKAREK KODÓW KRESKOWYCH I 2D
Lot: LOT-0017
Title: ZADANIE 17 - ZESTAW ODCZYNNIKÓWI SYSTEM DO WYKONYWANIA CYTOLOGII NA PODŁOŻU PŁYNNYM (LBC) NA APARACIE
Description: ZADANIE 17 - ZESTAW ODCZYNNIKÓWI SYSTEM DO WYKONYWANIA CYTOLOGII NA PODŁOŻU PŁYNNYM (LBC) NA APARACIE
Lot: LOT-0018
Title: ZADANIE 18 - NARZĘDZIA CHIRURGICZNE I SEKCYJNE
Description: ZADANIE 18 - NARZĘDZIA CHIRURGICZNE I SEKCYJNE
Lot: LOT-0019
Title: ZADANIE 19 - DROBNY SPRZĘT LABORATORYJNY
Description: ZADANIE 19 - DROBNY SPRZĘT LABORATORYJNY