642570-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Zakup wraz z dostawą leków ogólnych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, żywienia pozajelitowego, sprzętu jednorazowego na potrzeby CPLC i materiałów do recept dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup wraz z dostawą leków ogólnych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, żywienia pozajelitowego, sprzętu jednorazowego na potrzeby CPLC i materiałów do recept dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leków ogólnych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, żywienia pozajelitowego, sprzętu jednorazowego na potrzeby CPLC i materiałów do recept dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 1 – sprzęt jednorazowy Gri-fill Pakiet nr 2 – Sprzęt jednorazowy na potrzeby CPLC Pakiet nr 3 – Maty dekontaminacyjne Pakiet nr 4 – Dieta dojelitowa Pakiet nr 5 – Sevofluran Pakiet nr 6 – Leki ogólne 1 Pakiet nr 7 – Leki ogólne 2 Pakiet nr 8 – Leki ogólne 3 Pakiet nr 9 – Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego Pakiet nr 10 – Antybiotyki Pakiet nr 11 – Materiały do receptury Pakiet nr 12 – Żywienie pozajelitowe Pakiet nr 13 – Płyny infuzyjne
Internal identifier: IZP.2411.204.2026.JM
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: Pakiet nr 1 – sprzęt jednorazowy Gri-fill
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zastosowania w trakcie trwania umowy opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp do zwiększania ilości kupowanego przedmiotu zamówienia zgodnie zapisami określonymi w projekcie umowy. 3. Zamawiający może skorzystać z opcji po zawarciu umowy w terminie ustalonym z Wykonawcą, jeżeli któryś rodzaj zamówienia podstawowego ulegnie wyczerpaniu. Oznacza to, że Zamawiający poza zamówieniem podstawowym ma możliwość w zależności od potrzeb realizacji dodatkowego zamówienia na dostawę większej ilości przedmiotu zamówienia do końca okresu trwania umowy. 4. Aby nie modyfikować ogólnego charakteru umowy podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 5. Ewentualne zastosowanie opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia. Oznacza to, że cena jednostkowa wskazana przez Wykonawcę w ofercie za przedmiot zamówienia, musi być taka sama zarówno dla kupowanego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla kupowanego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 6. Opcja jest jednostronnym dyskrecjonalnym uprawnieniem Zamawiającego, który może z opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części lub w ogóle nie skorzystać, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia o uruchomienie zamówienia w ramach opcji. 7. W zakresie realizacji zamówienia w ramach opcji stosuje się postanowienia dotyczące zamówienia podstawowego, chyba że co innego wynika z postanowień szczegółowych umowy. 8. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu pozycji asortymentowych w ilościach mniejszych niż określone w załączniku nr 1 do umowy. Zamawiający gwarantuje zakup ilości nie mniejszej niż 50% zamówienia podstawowego każdej pozycji asortymentowej wymienionej w załączniku nr 1 do umowy.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Description: Pakiet nr 2 – Sprzęt jednorazowy na potrzeby CPLC
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Description: Pakiet nr 3 – Maty dekontaminacyjne
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Description: Pakiet nr 4 – Dieta dojelitowa
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Description: Pakiet nr 5 – Sevofluran
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Description: Pakiet nr 6 – Leki ogólne 1
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Description: Pakiet nr 7 – Leki ogólne 2
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Description: Pakiet nr 8 – Leki ogólne 3
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9
Description: Pakiet nr 9 – Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10
Description: Pakiet nr 10 – Antybiotyki
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11
Description: Pakiet nr 11 – Materiały do receptury
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12
Description: Pakiet nr 12 – Żywienie pozajelitowe
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13
Description: Pakiet nr 13 – Płyny infuzyjne
Internal identifier: 13