642589-2026 - Competition
Poland – Engineering design services for the construction of civil engineering works – Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i uzyskanie decyzji administracyjnych dla zadania pn. „Polder Oława-Lipki - prace przygotowawcze”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i uzyskanie decyzji administracyjnych dla zadania pn. „Polder Oława-Lipki - prace przygotowawcze”
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na opracowaniu kompletnej dokumentacji analitycznej, koncepcyjnej, projektowej, formalno-prawnej i kosztorysowej wraz z uzyskaniem wymaganych prawem zgód, opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych dla zadania pn. „Polder Oława-Lipki - prace przygotowawcze”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami
Internal identifier: V.ROZ.270.2.136.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na opracowaniu kompletnej dokumentacji analitycznej, koncepcyjnej, projektowej, formalno-prawnej i kosztorysowej wraz z uzyskaniem wymaganych prawem zgód, opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych dla zadania pn. „Polder Oława-Lipki - prace przygotowawcze”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami.