642600-2026 - Competition
Bulgaria – Medical consumables – „Периодична доставка на общ медицински консуматив за нуждите на “МБАЛ - ШУМЕН” АД и медицински консумативи и концентрати за нуждите на Отделение по хемодиализа на "МБАЛ-ШУМЕН" АД по обособени позиции” – първа процедура
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Периодична доставка на общ медицински консуматив за нуждите на “МБАЛ - ШУМЕН” АД и медицински консумативи и концентрати за нуждите на Отделение по хемодиализа на "МБАЛ-ШУМЕН" АД по обособени позиции” – първа процедура
DescriptionПериодична доставка на общ медицински консуматив за нуждите на “МБАЛ - ШУМЕН” АД и медицински консумативи и концентрати за нуждите на Отделение по хемодиализа на "МБАЛ-ШУМЕН" АД по обособени позиции. Медицинските консумативи, предмет на настоящата обществена поръчка са описани подробно в техническата спецификация, включваща 29 Обособени позиции.
Internal identifier607531
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
LotLOT-0001
TitleНестерилни марлени компреси без РПН 10см/10см
DescriptionНестерилни марлени компреси без РПН 10см/10см, 8 дипли, по 100 броя в пакет, мин. маса 26 гр/кв.м ​​​​​​​Прогнозно количество 12 000 опаковки
Internal identifier607543
Options
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 2 600,00 евро без ДДС.
LotLOT-0002
TitleНестерилни марлени компреси без РПН 5см/5см
DescriptionНестерилни марлени компреси без РПН 5см/5см, 8 дипли, по 100 броя в пакет, мин. маса 26 гр/кв.м Прогнозно количество 25 000 опаковки
Internal identifier607556
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 2 920,00 евро без ДДС.
LotLOT-0003
TitleНестерилни марлени компреси без РПН 7,5см/7,5см
DescriptionНестерилни марлени компреси без РПН 7,5см/7,5см, 8 дипли, по 100 броя в пакет, мин. маса 26 гр/кв.м Прогнозно количество 18 000 опаковки
Internal identifier607557
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 2 700,00 евро без ДДС.
LotLOT-0004
TitleМедицински памук
DescriptionМедицински памук, разфасовка по 1 кг Прогнозно количество 1 300 опаковки
Internal identifier607569
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 1 090,00 евро без ДДС.
LotLOT-0005
TitleЛигнин
DescriptionЛигнин – тип Б Прогнозно количество 1 800 килограма
Internal identifier607571
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 900,00 евро без ДДС.
LotLOT-0006
TitleБинт 5см/5м
DescriptionБинт 5см/5м Прогнозно количество 20 000 броя
Internal identifier607572
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 670,00 евро без ДДС.
LotLOT-0007
TitleБинт 10м/10см
DescriptionБинт 10м/10см Прогнозно количество 18 000 броя
Internal identifier607576
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 1 200,00 евро без ДДС.
LotLOT-0008
TitleБинт 10м/16см
DescriptionБинт 10м/16см Прогнозно количество 10 000 броя
Internal identifier607577
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 1 000,00 евро без ДДС.
LotLOT-0009
TitleБинт гипс 2.7м/10см
DescriptionБинт гипс 2.7м/10см /може и 3/10/ Прогнозно количество 600 броя
Internal identifier607578
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 40,00 евро без ДДС.
LotLOT-0010
TitleБинт гипс 2.7м/15см
DescriptionБинт гипс 2.7м/15см /може и 3/15/ Прогнозно количество 3 000 броя
Internal identifier607580
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 250,00 евро без ДДС.
LotLOT-0011
TitleМарля на метър
DescriptionМарля на метър сплитка тип „лито” 17 х17 нишки Прогнозно количество 6 500 метра
Internal identifier607582
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 330,00 евро без ДДС.
LotLOT-0012
TitleЦелулозен дебелослоен еднократен чаршаф на ролка
DescriptionЦелулозен дебелослоен еднократен чаршаф на ролка, дължина 100 м, ширина 60 см Прогнозно количество 1 700 ролки
Internal identifier607584
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 1 700,00 евро без ДДС.
LotLOT-0013
TitleЕластична адхезивна хипоалергична лента
DescriptionЕластична адхезивна хипоалергична лента от нетъкан текстил, микропореста 10 см/ 10 м Прогнозно количество 3 500 броя
Internal identifier607585
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 880,00 евро без ДДС.
LotLOT-0014
TitleСтерилна следоперативна превръзка
DescriptionСтерилна следоперативна превръзка с високоабсорбираща подложка, хипоалергична 10см / 25см Прогнозно количество 13 000 броя
Internal identifier607586
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 870,00 евро без ДДС.
LotLOT-0015
TitleСтерилна адхезивна прозрачна превръзка
DescriptionСтерилна адхезивна прозрачна превръзка за фиксация на периферни катетри с прорез 9 см / 7см Прогнозно количество 70 000 броя
Internal identifier607587
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 3 500,00 евро без ДДС.
LotLOT-0016
TitleСтерилна превръзка за фиксиране на назогастречна сонда
DescriptionСтерилна превръзка за фиксиране на назогастречна сонда от нетъкан текстил – различни размери Прогнозно количество 5 500 броя
Internal identifier607588
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 280,00 евро без ДДС.
LotLOT-0017
TitleСанпласт
DescriptionСанпласт 5 см/5 м Прогнозно количество 10 000 броя
Internal identifier607590
LotLOT-0018
TitleХирургични шапки
DescriptionХирургични шапки - боне - еднократни Прогнозно количество 32 000 броя
Internal identifier607593
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 220,00 евро без ДДС.
LotLOT-0019
TitleХирургически маски
DescriptionХирургически маски - с връзки /с ластик – еднократни с метален клипс за фиксация на носа Прогнозно количество 110 000 броя
Internal identifier607596
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 740,00 евро без ДДС.
LotLOT-0020
TitleПрестилки еднократни
DescriptionПрестилки еднократни нетъкан текстил - нестерилни Прогнозно количество 4 000 броя
Internal identifier607599
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 400,00 евро без ДДС.
LotLOT-0021
TitleКалцуни
DescriptionКалцуни Прогнозно количество 90 000 броя
Internal identifier607600
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 600,00 евро без ДДС.
LotLOT-0022
TitleХирургични ръкавици нитрилни
DescriptionХирургични ръкавици - нестерилни, нитрилни, без талк опаковки по 100 бр./ S, M, L / Прогнозно количество 8 000 опаковки
Internal identifier607610
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 5 470,00 евро без ДДС.
LotLOT-0023
TitleХирургични ръкавици латексови
DescriptionХирургични ръкавици - нестерилни латексови, опаковки по 100 бр./ S, M, L / Прогнозно количество 10 000 опаковки
Internal identifier607612
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 6 830,00 евро без ДДС.
LotLOT-0024
TitleХирургични ръкавици - стерилни
DescriptionХирургични ръкавици - стерилни, чифт всички размери Прогнозно количество 55 000 чифта
Internal identifier607614
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 3 670,00 евро без ДДС.
LotLOT-0025
TitleЕднократни PVC ръкавици
DescriptionЕднократни PVC ръкавици размери S, M и L, опаковки по 100 бр. Прогнозно количество 6 500 опаковки
Internal identifier607616
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 540,00 евро без ДДС.
LotLOT-0026
TitleСонди дуоденални
DescriptionСонди дуоденални, прави или свободно навити -всички номера Прогнозно количество 1 800 броя
Internal identifier607618
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 120,00 евро без ДДС.
LotLOT-0027
TitleКатетри аспирационни трахеални
DescriptionКатетри аспирационни трахеални - всички номера Прогнозно количество 11 000 броя
Internal identifier607621
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 550,00 евро без ДДС.
LotLOT-0028
TitleТръби ендотрахеални с балон
DescriptionТръби ендотрахеални с балон, всички номера Прогнозно количество 4 500 броя
Internal identifier607623
Description of the optionsАко към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 420,00 евро без ДДС.
LotLOT-0029
TitleНабор назален
DescriptionНабор назален - оксигенен /катетър, адаптер, удължител/ Прогнозно количество 5 000 броя
Internal identifier607624