642671-2026 - Competition
Poland – Computer equipment and supplies – Zakup sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni praktycznej nauki zawodu ZS1, ZS2, ZS5, ZS6 w ramach projektu – „Nowoczesne pracownie w Rudzie Śląskiej bramą do konkurencyjnego wykształcenia (…)”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni praktycznej nauki zawodu ZS1, ZS2, ZS5, ZS6 w ramach projektu – „Nowoczesne pracownie w Rudzie Śląskiej bramą do konkurencyjnego wykształcenia (…)”
Description: Zakup sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni praktycznej nauki zawodu ZS1, ZS2, ZS5, ZS6 w ramach projektu – „Nowoczesne pracownie w Rudzie Śląskiej bramą do konkurencyjnego wykształcenia (…)”. Zamówienie zostało podzielone na części: Część 1 – Drukarki 3D, skanery 3D; Część 2 – 6-osiowy robot ramienny wraz z akcesoriami; Część 3 – Wyposażenie multimedialne i dydaktyczne; Część 4 – Projektory z uchwytem oraz okablowaniem; Część 5 – Tablety graficzne i ploter CNC; Część 6 – Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne; Część 7 – Sprzęt komputerowy; Cześć 8 – Serwer plików NAS, switch, router bezprzewodowy oraz zasilacz awaryjny UPS; Część 9 – Nośniki danych i pamięci przenośne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierz SWZ.
Internal identifier: AP.271.61.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30213000 Personal computers, 30232100 Printers and plotters, 30236000 Miscellaneous computer equipment, 32420000 Network equipment, 38652100 Projectors, 39162100 Teaching equipment, 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Drukarki 3D, skanery 3D
Description: Skaner 3D – 4 sztuki Parametry podstawowe Tryb skanowania: Ręczne i automatyczne Funkcjonalność: Tryb ręczny skanera umożliwia elastyczne skanowanie obiektów o różnych rozmiarach Dokładność: Maks. do 0,1 mm Oprogramowanie: Dedykowane dla skanera z bezterminową licencją nie wymagającą ponoszenia dodatkowych kosztów Obsługiwane typy plików: Min. OBJ, STL, ASC, PLY, 3MF Wielkość skanowanego obiektu: Min. 200x200x200 mm Interfejs: USB Gwarancja: Min. 24 miesiące gwarancji Wykonawcy Drukarka 3D – 5 sztuk Parametry podstawowe Technologia druku: FDM lub FFF Obszar roboczy: Zamknięte pole robocze 300 x 300 x 400 mm Średnica filamentu: 1,75 mm Obsługiwane rodzaje filamentu: min ABS, PLA Obsługiwane systemy: Windows Interfejsy: USB Gwarancja: Min. 24 miesiące gwarancji Wykonawcy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Internal identifier: część nr 1
Main classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
Additional classification (cpv): 48100000 Industry specific software package
Lot: LOT-0002
Title: 6-osiowy robot ramienny wraz z akcesoriami
Description: 6 osiowy robot ramienny wraz z akcesoriami – 2 sztuki Parametry podstawowe Funkcjonalność: Kompleksowa platforma obsługi dla robotów. Promień pracy: Min. 250 mm Komunikacja: USB Pamięć flash: Min. 16 MB Maksymalne obciążenie: 500 g Obsługiwany system operacyjny: Windows Obsługiwane środowiska: Arduino, RoboFlow Platforma obsługi robota: myStudio Montaż robota: Podstawa zaciskowa umożliwiająca montaż ramienia robota na krawędzi blatu Zawartość zestawu: Zasilacz, Przewód USB, Przewody połączeniowe, Przyssawka do ramion robotów, Adaptacyjny chwytak do ramion robotów, Podstawa do ramion robotów Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Internal identifier: część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Wyposażenie multimedialne i dydaktyczne
Description: 1. Zestaw monitor interaktywny – 3 komplety 2. Zestaw monitor interaktywny – 1 komplet 3. Zestaw monitor interaktywny – 1 komplet 4. Tablica interaktywna wraz z projektorem – 2 komplety 5. Monitor multimedialny – 1 sztuka Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Internal identifier: część nr 3
Additional classification (cpv): 30231300 Display screens, 30213000 Personal computers
Lot: LOT-0004
Title: Projektory z uchwytem oraz okablowaniem
Description: Zestaw projektor wraz z uchwytem sufitowym oraz okablowaniem – 6 kompletów Parametry podstawowe Rozdzielczość: Min. FHD Złącze USB: Min. 1 Złącze HDMI: Min. 1 Głośniki: Wbudowane głośniki Akcesoria: Uchwyt montażowy do sufitu, przewód HDMI min 15 m. Gwarancja: Min. 24 miesiące gwarancji Wykonawcy Ekran projekcyjny – 3 sztuki Parametry podstawowe Ekran: Na trójnogu rozwijany ręcznie Powierzchnia wizyjna: Min 200x200 cm Rodzaj powierzchni: Matowa biel Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Internal identifier: część nr 4
Main classification (cpv): 38652100 Projectors
Lot: LOT-0005
Title: Tablety graficzne i ploter CNC
Description: 1. Tablety graficzne – 16 sztuk 2. Tablety graficzne z ekranem LCD – 20 sztuk 3. Ploter CNC – 1 szt. Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Internal identifier: część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne
Description: 1. Drukarka laserowa monochromatyczna – 1 sztuka 2. Drukarka laserowa kolorowa A4 – 4 sztuki 3. Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne A4 – 1 sztuka 4. Drukarka atramentowa kolorowa A4 – 3 sztuki 5. Drukarka atramentowa kolorowa A3+ – 1 sztuka 6. Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3/A4 – 4 sztuki Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Internal identifier: część nr 6
Main classification (cpv): 30232100 Printers and plotters
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Lot: LOT-0007
Title: Sprzęt komputerowy
Description: 1. Zestaw komputerowy – 34 sztuk 2. Zestaw komputerowy – 13 sztuk 3. Zestaw komputerowy – 15 sztuk 4. Zestaw komputerowy – 16 sztuk 5. Zestaw komputerowy – 16 sztuk 6. Zestaw komputerowy – 1 sztuka 7. Oprogramowanie serwerowe – 1 sztuka Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Internal identifier: część nr 7
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
Additional classification (cpv): 30236000 Miscellaneous computer equipment, 30236000 Miscellaneous computer equipment
Lot: LOT-0008
Title: Serwer plików NAS, switch, router bezprzewodowy oraz zasilacz awaryjny UPS
Description: 1. Serwer plików NAS – 4 sztuki 2. Switch – 1 sztuka 3. Router bezprzewodowy – 2 sztuki 4. Zasilacz awaryjny UPS – 3 sztuki Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Internal identifier: część nr 8
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Additional classification (cpv): 30236000 Miscellaneous computer equipment, 30200000 Computer equipment and supplies
Lot: LOT-0009
Title: Nośniki danych i pamięci przenośne
Description: 1. Karta pamięci – 2 sztuki 2. Dysk zewnętrzny – 2 sztuki 3. Pamięć przenośna USB (pendrive) – 13 sztuk Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Internal identifier: część nr 9
Main classification (cpv): 30236000 Miscellaneous computer equipment