642721-2026 - Competition
Romania – Professional liability insurance services – Achizitia serviciilor de asigurare pentru raspundere civila a administratorilor, directorilor –membrii ai Consiliului de Supraveghere si ai Directoratului S.P.E.E.H. HIDROELECTRICA S.A. (inclusiv presedintii)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Achizitia serviciilor de asigurare pentru raspundere civila a administratorilor, directorilor –membrii ai Consiliului de Supraveghere si ai Directoratului S.P.E.E.H. HIDROELECTRICA S.A. (inclusiv presedintii)
Description: Conform Caiet de sarcini nr. 75262/10.08.2026
Internal identifier: 13267213/2026/75262.3
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516500 Professional liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Conform Caiet de sarici nr. 75262/10.08.2026
Internal identifier: 1