2. Procedure
Procedure
Title: Stravovacie karty pre zamestnancov
Description: Predmetom zákazky je poskytnutie služby spočívajúcej v sprostredkovaní stravovania pre zamestnancov verejného obstarávateľa po dobu 36 mesiacov alebo do dosiahnutia celkovej maximálnej ceny za predmet zákazky v závislosti od toho, ktorá skutočnosť nastane skôr, a to prostredníctvom elektronických stravovacích kariet u zmluvných partnerov úspešného uchádzača, t. j. v stravovacích zariadeniach, reštauráciách, zariadeniach rýchleho občerstvenia, potravinových reťazcoch a iných obchodoch s potravinami, akceptujúcich elektronické stravovacie karty na úhradu ceny stravovania v súlade s ustanovením § 152 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákonník práce“). Súčasťou predmetu zákazky je dodanie elektronických stravovacích kariet, správa elektronických stravovacích kariet, pripisovanie (dobíjanie) stravných jednotiek na jednotlivé elektronické stravovacie karty podľa aktuálnych požiadaviek verejného obstarávateľa a v súlade s aktuálne platnými ustanoveniami Zákonníka práce. Neoddeliteľnou súčasťou elektronickej stravovacej karty je aplikačná podpora v mobilnom telefóne, pričom objednávateľ požaduje, aby mobilná aplikácia podporovala operačné systémy iOS a Android. Súčasne objednávateľ požaduje, aby elektronická stravovacia karta v mobilnom telefóne podporovala rozhranie bezkontaktných platieb pomocou NFC. Predpokladané množstvo alebo rozsah: maximálne 220 elektronických stravovacích kariet, t. j. 166 320 predpokladaných stravných jednotiek za obdobie 36 mesiacov. Maximálny finančný objem predmetu zákazky je 1 500 000 EUR bez DPH za 36 mesiacov, pričom verejný obstarávateľ si volí nominálnu finančnú hodnotu stravnej jednotky a množstvo vydania elektronických stravovacích kariet podľa svojich aktuálnych potrieb v priebehu čerpania Rámcovej dohody čiastkovými plneniami (objednávkami).
Internal identifier: 19/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 220 pieces
Options:
Description of the options: Objednávateľ je oprávnený počas platnosti Rámcovej dohody zaslať Dodávateľovi písomnú výzvu na predĺženie trvania Rámcovej dohody, a to z dôvodu nevyčerpania finančného limitu uvedeného v bode 10.1 (1 500 000 EUR bez DPH) Rámcovej dohody. Doručením písomnej výzvy na predĺženie trvania Rámcovej dohody Dodávateľovi a následného uzatvorenia písomného dodatku k Rámcovej dohode, sa predĺži doba trvania Rámcovej dohody o ďalší jeden rok za rovnakých podmienok ako sú uvedené v Rámcovej dohode alebo do vyčerpania finančného limitu uvedeného v bode 10.1 Rámcovej dohody podľa toho, ktorá skutočnosť nastane skôr.