2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst (ROK) modernisering bedienings- en PLC-besturingsinstallaties beweegbare bruggen en sluizen 2027-2030 PZI-9-2025
Description: Raamovereenkomst voor de modernisering van de bedienings- en PLC-besturingsinstallaties van in totaal zeven (7) nautische objecten in de periode 2027–2030. De modernisering van de Zeelandbrug en Draaibrug Souburg dient in het vierde kwartaal van 2027 plaats te vinden.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: EU Openbaar
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 51000000 Installation services (except software)
Additional classification (cpv): 45315700 Switching station installation work, 45317000 Other electrical installation work
5. Lot
Lot: LOT-0000