2. Procedure
Procedure
Title: SEZ - Koksovna Jan Šverma, společnosti OKK Koksovny, a.s., pokračování ochranného sanačního čerpání podzemní vody
Description: Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace s názvem „Ostrava – Koksovna Jan Šverma – Ochranné sanační čerpání podzemní vody, projekt pro zadání veřejné zakázky“, zpracované společností AQD – envitest, s.r.o. v červnu 2024 (revize v červenci 2024), která je přílohou č. 3 ZD. Předmětem plnění je zajištění čerpání kontaminované podzemní vody vedoucí k zamezení šíření kontaminace z areálu Koksovny Jan Šverma v Ostravě - Mariánských Horách.
Internal identifier: MF-34102/2026/6602-17
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90733900 Groundwater pollution treatment or rehabilitation
Additional classification (cpv): 90740000 Pollutants tracking and monitoring and rehabilitation services, 45100000 Site preparation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Vyhrazené změny jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace.