642834-2026 - Competition
Netherlands – Hard hats – Levering van brandweerhelmen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Levering van brandweerhelmen
Description: Het doel van de opdracht is om alle brandweerlieden te voorzien van een nieuwe brandweerhelm die voldoen aan de gestelde normen en eisen. Voor het uiterlijk van de helm wordt het draagvoorschrift voor helmen van Brandweer Nederland gevolgd. Bijbehorende onderdelen zoals adapters ten behoeve van communicatieapparatuur, nekflappen, veiligheidsbrillen en vizieren zijn tevens onderdeel van de te leveren brandweerhelmen. Ten minste 1.250 stuks brandweerhelmen inclusief toebehoren.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18444200 Hard hats
Additional classification (cpv): 18444110 Helmets, 35000000 Security, fire-fighting, police and defence equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De initiële looptijd is vier (4) jaar, deze vangt aan op 1 januari 2027 en eindigt op 31 december 2030. Na het verstrijken van deze initiële contractperiode kan de overeenkomst eenzijdig door de aanbestedende dienst worden verlengd met tweemaal een periode van maximaal twee (2) jaar. De totale maximale duur van de overeenkomst is daarmee acht (8) jaren (4+2+2).