2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór, transport i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 przez okres 3 miesięcy
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 . Przekazywane odpady 191212 stanowią frakcję nadsitową > 80 mm z przetwarzania odpadów zmieszanych odpadów komunalnych (20 03 01) oraz z przetwarzania odpadów pochodzących z selektywnej zbiórki, oraz z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych (20 03 07). Szacunkowa ilość odpadów przeznaczonych do zagospodarowania wyniesie 6 000 Mg.
Internal identifier: ZP.271.03.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001