2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa worków na odpady komunalne i odpady medyczne oraz etykiet samoprzylepnych do worków
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa worków na odpady komunalne i odpady medyczne oraz etykiet samoprzylepnych do worków. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do swz.
Internal identifier: P/484/2026/SMat/WIM-112/ZP/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 19520000 Plastic products
Additional classification (cpv): 30192800 Self-adhesive labels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa worków na odpady komunalne i odpady medyczne oraz etykiet samoprzylepnych do worków. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. 4. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do swz.