See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dierenopvang en -vervoer
Description: De opdracht heeft betrekking op het geheel aan wettelijke taken op het gebied van Dierennoodhulp en Dierenwelzijn. Dit betreft opvangen en vervoeren van (in het wild levende) dieren en kadavers. Al dan niet door samenwerkingspartners. Daarnaast is heeft de opdrachtnemer een primaire rol in het informeren van samenwerkingspartners en inwoners van Alphen aan den Rijn over Dierennoodhulp en Dierenwelzijn. De organisatie moet kennis hebben van de Wet Dieren, dierenziektes, vervoer en opvang van dieren. De gemeente Alphen aan den Rijn verwacht van de opdrachtnemer een goed werkgeverschap met aandacht voor alle vrijwilligers die bijdrage leveren en hen voldoende schoolt. Daarnaast verwacht de gemeente een jaarlijkse verslaglegging/ verantwoording van de taken en budget. En maandelijks contact om de werkzaamheden te bespreken. 150.000 per jaar
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Main features of the procedure: De aanbestedende dienst is van mening dat er maar 1 partij is die deze gehele opdracht kan en wil uitvoeren. onderhandelingsprocedure zonder (voorafgaande) aankondiging
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85210000 Domestic animal nurseries
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Opdrachtnemer zal voor de duur van deze Overeenkomst de wettelijke verplichtingen van Opdrachtgever op het gebied van dierennoodhulp en dierenwelzijn uitvoeren ten behoeve van Opdrachtgever binnen de gemeentegrenzen van Opdrachtgever. Met dierennoodhulp wordt opvang en vervoeren van zowel levende (wilde) als dode (wilde) dieren bedoeld. Met dierenwelzijn wordt advies over hoe om te gaan met dieren en preventieactiviteiten (chippen en neutraliseren) bedoeld. zie opdrachtomschrijving 24/7 bereikbaarheid opvang en vervoer incl in het wild levende dieren en informatievoorziening aan inwoners
Internal identifier: 1