2. Procedure
Procedure
Title: Fiscaal advies gemeenten Bloemendaal en Heemstede
Description: De gemeenten Bloemendaal en Heemstede wensen ieder een overeenkomst aan te gaan met één (1) opdrachtnemer voor een maximale looptijd van 4 jaar met 4 verlengingsmogelijkheden van elk 1 jaar voor fiscale advisering. Er wordt verwacht dat de opdrachtnemer de gemeenten adviseert over fiscale kwesties, onderwerpen en deze fiscale kennis overdraagt binnen de gemeentelijke organisaties. De werkzaamheden die vallen onder de reguliere werkzaamheden op het gebied van fiscale advisering, zijn verder uitgewerkt in het Aanbestedingsdocument. Voor de prijs van de opdracht geldt een prijsplafond van € 100.000, - totaal per jaar voor de twee gemeenten als totaal. Inschrijvingen met een hogere inschrijfprijs zullen worden uitgesloten.
Internal identifier: PRJ-2600168-HMS 202605
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79220000 Fiscal services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Op verzoek van de opdrachtgever geeft de opdrachtnemer fiscaal advies over specifieke vragen die niet onder de afgesproken werkzaamheden vallen, maar onder meerwerk. Deze incidentele werkzaamheden horen niet tot de scope van deze opdracht. De wens van de gemeenten is om deze werkzaamheden wel bij de gegunde partij te beleggen. Hiervoor vragen de gemeenten een aparte offerte aan. De tarieven die voor deze opdrachten gehanteerd worden, moeten door de inschrijvers in het tarievenblad worden vermeld bij de opties.