643000-2026 - Competition
Bulgaria – Substation construction work – Ремонт покрив и фасади на ЗРУ и КАС - п/ст „Загорка“
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Ремонт покрив и фасади на ЗРУ и КАС - п/ст „Загорка“
Description: В изпълнение на обществената поръчка ще се извършва строителство, включващо: Ремонт ЗРУ 20kV  Монтаж и последващ демонтаж на фасадно тръбно скеле  Демонтаж на водосточни тръби, вкл. кривки  Демонтаж на дограма  Демонтаж на врати  Доставка и монтаж на дограма (прозорци)  Обръщане на външни и вътрешни страници около дограма  Очукване на външна компроментирана мазилка до здрава основа  Грундиране и шпакловка в два пласта с лепило за изравняване на повърхността  Доставка и полагане на грунд и силиконова мазилка  Доставка и полагане на грунд и мозаична мазилка за цокъл  Монтаж на водосточни тръби включително кривки и скоби  Очукване на вътрешна мазилка и шпакловка  Изкърпване на вътрешна мазилка и шпакловка  Боядисване с латекс на ЗРУ  Доставка и монтаж на противопожарни врати Ремонт КАС  Монтаж и последващ демонтаж на фасадно тръбно скеле  Демонтаж на покривна хидроизолация  Демонтаж на обшивка от поцинкована ламарина  Полагане на замазка по покрив за образуване на наклони  Демонтаж на водосточни тръби, вкл. кривки  Демонтаж на дограма  Демонтаж на врати  Доставка и монтаж на покривна хидроизолация TPO/FPO  Доставка и монтаж на обшивка от ламарина по бордове  Доставка и монтаж на дограма (прозорци)  Полагане на топлоизолационен пакет от каменна вата по фасади и цокли  Обръщане на външни и вътрешни страници около дограма  Очукване на вътрешна компроментирана мазилка и шпакловка до здрава основа  Изграждане на тухлена зидария  Монтаж на водосточни тръби включително казанчета, кривки и скоби  Очукване на вътрешна мазилка и шпакловка  Изкърпване на вътрешна мазилка и шпакловка  Боядисване с латекс на помещения  Доставка и монтаж на метална врата Тротоари и подходи около ЗРУ  Демонтаж на тротоарна настилка включително бордюри  Доставка, полагане и уплътняване на инертни материали за основа на тротоари  Направа на стоманобетонов тротоар включително и бордюри
Internal identifier: 602661
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232220 Substation construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: В изпълнение на обществената поръчка ще се извършва строителство, включващо: Демонтаж на покривна хидроизолация, обшивка от поцинкована ламарина, водосточни тръби, вкл. кривки, дограма, врати. Доставка и монтаж на покривна хидроизолация TPO/FPO, обшивка от ламарина по бордове, дограма (прозорци). Полагане на замазка по покрив за образуване на наклони, топлоизолационен пакет от каменна вата по фасади и цокли. Очукване на компроментирана мазилка и шпакловка до здрава основа, изграждане на тухлена зидария, изкърпване на вътрешна мазилка и шпакловка, боядисване с латекс на помещения, монтаж и демонтаж на фасадно тръбно скеле и други, подробно описани в Техническите спецификации. Ремонт на тротоари и подходи около ЗРУ, включващи демонтаж на тротоарна настилка, доставка и полагане на инертни материали за основа на тротоари, направа на стоманобетонов тротоар включително и бордюри, описани в Техническите спецификации.