2. Procedure
Procedure
Title: Postdienstverlening
Description: Wij zijn op zoek naar één opdrachtnemer die ons vanaf 1 april 2027 onze landelijke postdienstverlening verzorgt. De opdracht betreft het ophalen, verwerken, sorteren, distribueren en bezorgen van poststukken en indien van toepassing pakketten, die door of namens BVO NL worden aangeboden. De geraamde waarde van de overeenkomst bedraagt € 4.000.000, - exclusief btw per jaar. Uitgaande van een initiële looptijd van vier jaar bedraagt de totale geraamde waarde € 16.000.000, - exclusief btw. Om voldoende ruimte te bieden voor dergelijke ontwikkelingen gedurende de looptijd van de overeenkomst hanteren wij een maximale opdrachtwaarde van € 24.000.000, - exclusief btw.
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Wij voeren deze aanbesteding uit via een openbare Europese procedure. Dit betekent dat iedere geïnteresseerde marktpartij die aan de gestelde eisen voldoet, een inschrijving kan indienen. Er vindt geen voorafgaande selectie van gegadigden plaats.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64110000 Postal services
Additional classification (cpv): 60160000 Mail transport by road
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verleningopties