See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: DZZP-344/36/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33141200 Catheters, 33141620 Medical kits, 33157000 Gas-therapy and respiratory devices, 33157110 Oxygen mask, 33170000 Anaesthesia and resuscitation, 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation, 33171100 Instruments for anaesthesia, 33171110 Anaesthesia mask, 33171200 Instruments for resuscitation, 33172200 Resuscitation devices, 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 - Dostawa masek anestetycznych jednorazowego użytku
Description: Dostawa masek anestetycznych jednorazowego użytku zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 1
Additional classification (cpv): 33171110 Anaesthesia mask
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 - Dostawa rurek intubacyjnych z miękkim mankietem uszczelniającym i odsysaniem znad mankietu uszczelniającego
Description: Dostawa rurek intubacyjnych z miękkim mankietem uszczelniającym i odsysaniem znad mankietu uszczelniającego zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 2
Additional classification (cpv): 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3 - Dostawa rurek tracheotomijnych z miękkim mankietem uszczelniającym i z odsysaniem z przestrzeni podgłośniowej
Description: Dostawa rurek tracheotomijnych z miękkim mankietem uszczelniającym i z odsysaniem z przestrzeni podgłośniowej zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4 - Dostawa filtrów elektrostatycznych, mechanicznych, łączników, wymienników ciepła i wilgoci
Description: Dostawa filtrów elektrostatycznych, mechanicznych, łączników, wymienników ciepła i wilgoci zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 4
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5 - Dostawa zestawów do pobierania próbek wydzieliny z oskrzeli
Description: Dostawa zestawów do pobierania próbek wydzieliny z oskrzeli
Internal identifier: część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6 - Dostawa igieł, zestawów, cewników, filtrów do znieczulenia podpajęczego i zewnątrzoponowego
Description: Dostawa igieł, zestawów, cewników, filtrów do znieczulenia podpajęczego i zewnątrzoponowego zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7 - Dostawa bezigłowych portów dostępu dożylnego i rozgałęziaczy wielokanałowych do infuzji dożylnych
Description: Dostawa bezigłowych portów dostępu dożylnego i rozgałęziaczy wielokanałowych do infuzji dożylnych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8 - Dostawa cewników do wkłuć centralnych z powłoką antybakteryjną
Description: Dostawa cewników do wkłuć centralnych z powłoką antybakteryjną zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 8
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33141200 Catheters
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9 - Dostawa zestawów do wkłuć centralnych
Description: Dostawa zestawów do wkłuć centralnych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10 - Dostawa wapna granulowanego z indykatorem
Description: Dostawa wapna granulowanego z indykatorem zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11 - Dostawa zestawów do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego oraz zestawów do pomiaru diurezy godzinowej
Description: Dostawa zestawów do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego oraz zestawów do pomiaru diurezy godzinowej zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 11
Additional classification (cpv): 33141620 Medical kits
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12 - Dostawa zestawów do kontrolowanej zbiórki stolca
Description: Dostawa zestawów do kontrolowanej zbiórki stolca zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 13 - Dostawa wkładów workowych, pojemników do odsysania, uchwytów do pojemników oraz zaworów
Description: Dostawa wkładów workowych, pojemników do odsysania, uchwytów do pojemników oraz zaworów zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 14 - Dostawa ramp 3 – kranikowych
Description: Dostawa ramp 3 – kranikowych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 14
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Lot: LOT-0015
Title: Część nr 15 - Dostawa rurek intubacyjnych zbrojonych
Description: Dostawa rurek intubacyjnych zbrojonych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 15
Additional classification (cpv): 33171100 Instruments for anaesthesia, 33171200 Instruments for resuscitation
Lot: LOT-0016
Title: Część nr 16 - Dostawa łyżek do videolaryngoskopu typu Mcgrath MAC
Description: Dostawa łyżek do videolaryngoskopu typu Mcgrath MAC zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Część nr 17 - Dostawa łyżek typu Macintosh i Miller do uchwytów laryngoskopowych
Description: Dostawa łyżek typu Macintosh i Miller do uchwytów laryngoskopowych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Część nr 18 - Dostawa zestawów do drenażu klatki piersiowej
Description: Dostawa zestawów do drenażu klatki piersiowej zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Część nr 19 - Dostawa prowadnic
Description: Dostawa prowadnic zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Część nr 20 - Dostawa resuscytatorów jednorazowych
Description: Dostawa resuscytatorów jednorazowych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 20
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33171200 Instruments for resuscitation
Lot: LOT-0021
Title: Część nr 21 - Dostawa resuscytatorów wielorazowych dla dorosłych
Description: Dostawa resuscytatorów wielorazowych dla dorosłych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 21
Additional classification (cpv): 33172200 Resuscitation devices
Lot: LOT-0022
Title: Część nr 22 - Dostawa masek do nieinwazyjnej wentylacji ustno-nosowej NIV
Description: Dostawa masek do nieinwazyjnej wentylacji ustno-nosowej NIV zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 22
Additional classification (cpv): 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation, 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Lot: LOT-0023
Title: Część nr 23 - Dostawa nebulizatorów
Description: Dostawa nebulizatorów zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 23
Lot: LOT-0024
Title: Część nr 24 - Dostawa rurek tracheostomijnych z mankietem z ruchomym szyldem
Description: Dostawa rurek tracheostomijnych z mankietem z ruchomym szyldem zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Część nr 25 - Dostawa masek oddechowych nagłośniowych jednorazowego użytku
Description: Dostawa masek oddechowych nagłośniowych jednorazowego użytku zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 25
Lot: LOT-0026
Title: Część nr 26 - Dostawa rurek intubacyjnych
Description: Dostawa rurek intubacyjnych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 26
Additional classification (cpv): 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0027
Title: Część nr 27 - Dostawa linii próbkujących jednorazowych
Description: Dostawa linii próbkujących jednorazowych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Część nr 28 - Dostawa obwodów oddechowych
Description: Dostawa obwodów oddechowych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Część nr 29 - Dostawa zestawów z igłą Veressa do bezpiecznej punkcji opłucnej
Description: Dostawa zestawów z igłą Veressa do bezpiecznej punkcji opłucnej zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Część nr 30 - Dostawa uchwytów do mocowania rurki intubacyjnej
Description: Dostawa uchwytów do mocowania rurki intubacyjnej zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 30
Additional classification (cpv): 33170000 Anaesthesia and resuscitation, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0031
Title: Część nr 31 - Dostawa masek ustno- nosowych z obwodem oddechowym do urządzenia CPAP
Description: Dostawa masek ustno- nosowych z obwodem oddechowym do urządzenia CPAP zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 31
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33170000 Anaesthesia and resuscitation
Lot: LOT-0032
Title: Część nr 32 - Dostawa rurek tracheostomijnych z wymiennymi wkładami
Description: Dostawa rurek tracheostomijnych z wymiennymi wkładami zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 32
Lot: LOT-0033
Title: Część nr 33 - Dostawa drenów do drenażu klatki piersiowej metodą Seldingera
Description: Dostawa drenów do drenażu klatki piersiowej metodą Seldingera zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 33
Lot: LOT-0034
Title: Część nr 34 - Dostawa masek tlenowych z rezerwuarem tlenowym do podawania wysokich stężeń tlenu
Description: Dostawa masek tlenowych z rezerwuarem tlenowym do podawania wysokich stężeń tlenu zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 34
Additional classification (cpv): 33157110 Oxygen mask
Lot: LOT-0035
Title: Część nr 35 - Dostawa cewników do oceny stanu hemodynamicznego pacjenta kompatybilnych z monitorem EV1000 z modułem Databox producenta Edwards Lifesciences
Description: Dostawa cewników do oceny stanu hemodynamicznego pacjenta kompatybilnych z monitorem EV1000 z modułem Databoxproducenta Edwards Lifesciences zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 35
Additional classification (cpv): 33141200 Catheters
Lot: LOT-0036
Title: Część nr 36 - Dostawa zestawów do tlenoterapii
Description: Dostawa zestawów do tlenoterapii zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 36
Lot: LOT-0037
Title: Część nr 37 - Dostawa zestawów do tracheotomii przez skórnej typu BLUperc
Description: Dostawa zestawów do tracheotomii przez skórnej typu BLUperc zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 37
Lot: LOT-0038
Title: Część nr 38 - Dostawa akcesoriów zużywalnych do aparatów Fabian Acutronic
Description: Dostawa akcesoriów zużywalnych do aparatów Fabian Acutronic zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 38
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33170000 Anaesthesia and resuscitation
Lot: LOT-0039
Title: Część nr 39 - Dostawa obwodów oddechowych jednorazowego użytku do respiratora sle 2000 z nawilżaczem typu Fisher and Paykel MR730
Description: Dostawa obwodów oddechowych jednorazowego użytku do respiratora sle 2000 z nawilżaczem typu Fisher and Paykel MR730 zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 39
Additional classification (cpv): 33171200 Instruments for resuscitation
Lot: LOT-0040
Title: Część nr 40 - Dostawa układu oddechowego
Description: Dostawa układu oddechowego zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 40
Lot: LOT-0041
Title: Część nr 41 - Dostawa cewników do punkcji obwodowych naczyń tętniczych
Description: Dostawa cewników do punkcji obwodowych naczyń tętniczych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 41
Lot: LOT-0042
Title: Część nr 42 - Dostawa obwodów oddechowych
Internal identifier: część nr 42
Lot: LOT-0043
Title: Część nr 43 - Dostawa aplikatorów do przygotowywania i pobierania leków, przyrządu do rozpuszczania leków, drenów oraz koreczków dwufunkcyjnych
Description: Dostawa aplikatorów do przygotowywania i pobierania leków, przyrządu do rozpuszczania leków, drenów oraz koreczków dwufunkcyjnych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 43
Lot: LOT-0044
Title: Część nr 44 - Dostawa cewników Thorax
Description: Dostawa cewników Thorax zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 44
Lot: LOT-0045
Title: Część nr 45 - Dostawa akcesoriów zużywalnych do aparatu do wysokoprzepływowej terapii tlenem
Description: Dostawa akcesoriów zużywalnych do aparatu do wysokoprzepływowej terapii tlenem zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 45
Additional classification (cpv): 33157000 Gas-therapy and respiratory devices, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0046
Title: Część nr 46 - Dostawa systemów zamkniętych do bezpiecznego odsysania
Description: Dostawa systemów zamkniętych do bezpiecznego odsysania zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 46
Additional classification (cpv): 33141200 Catheters, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0047
Title: Część nr 47 - Dostawa łączników prostych do układu oddechowego
Description: Dostawa łączników prostych do układu oddechowego zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 47
Lot: LOT-0048
Title: Część nr 48 - Dostawa oprzyrządowania do kardiomonitorów
Description: Dostawa oprzyrządowania do kardiomonitorów zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 48
Lot: LOT-0049
Title: Część nr 49 - Dostawa akumulatorów do pomp infuzyjnych
Description: Dostawa akumulatorów do pomp infuzyjnych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 49
Lot: LOT-0050
Title: Część nr 50 - Dostawa wideolaryngoskopów
Description: Dostawa wideolaryngoskopów zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: część nr 50
Additional classification (cpv): 33170000 Anaesthesia and resuscitation