2. Procedure
Procedure
Title: Thema Ruimte - dienst Vergunningen en Wonen. Aankoopcentrale stad Aalst. Raamovereenkomst voor de aanstelling van bodemsaneringsdeskundigen voor bodemonderzoeken, bodemsaneringsprojecten en bijstand bij schadegevallen of calamiteiten voor een periode van maximum vier jaar
Description: Thema Ruimte - dienst Vergunningen en Wonen. Aankoopcentrale stad Aalst. Raamovereenkomst voor de aanstelling van bodemsaneringsdeskundigen voor bodemonderzoeken, bodemsaneringsprojecten en bijstand bij schadegevallen of calamiteiten voor een periode van maximum vier jaar
Internal identifier: PPP091-5269/6377/26/MJI-52/26-30V
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71351500 Ground investigation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 26/MJI-52/26-30V_1