2. Procedure
Procedure
Title: Mobiele Telefonie en Data
Description: WMD, WBGR en WLN (hierna: Opdrachtgever(s)) hebben momenteel ieder een overeenkomst voor mobiele telefonie en data met dezelfde contractpartij. Deze overeenkomsten lopen af op 31 maart 2027. Met deze aanbesteding willen Opdrachtgevers komen tot een betrouwbare, veilige en toekomstbestendige dienstverlening voor mobiele telefonie en data. Iedere Opdrachtgever sluit hiervoor afzonderlijk een Overeenkomst met dezelfde Opdrachtnemer. Opdrachtgevers streven naar goede bereikbaarheid en een hoge beschikbaarheid, zowel binnen als buiten de eigen locaties. De dienstverlening moet iedere organisatie in staat stellen de eigen aansluitingen, gebruikers, kosten en het verbruik zelfstandig en eenvoudig te beheren. WMD, WBGR en WLN opereren hierin afzonderlijk van elkaar. Totaal aantal simkaarten 952.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64210000 Telephone and data transmission services
Additional classification (cpv): 64212000 Mobile-telephone services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: 10% bagatel ruimte.