2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do diagnostyki mikrobiologicznej i patomorfologicznej, wraz z dzierżawą urządzenia na okres 36, 24, 12 miesięcy
Description: Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do diagnostyki mikrobiologicznej i patomorfologicznej, wraz z dzierżawą urządzenia na okres 36, 24, 12 miesięcy 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do diagnostyki mikrobiologicznej i patomorfologicznej, wraz z dzierżawą urządzenia na okres 36, 24, 12 miesięcy w podziale na 14 Części: CZĘŚĆ 1 odczynniki do diagnostyki Helicobacter pylori na 36 miesięcy CZĘŚĆ 2 Płytki, odczynniki i materiały zużywalne do oznaczania lekowrażliwości (wartości MIC) kompatybilne z posiadanym automatycznym systemem Thermo Sensititre ARIS HiQ na okres 24 m-cy CZĘŚĆ 3 Dostawa testów kinetycznych do oznaczania (1→3)-β-D-Glukanu w próbkach klinicznych, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą stacji roboczej na okres 12 m-cy CZĘŚĆ 4 Dostawa odczynników do wykonywania badań metodą spektrometrii mas kompatybilnych z aparatem MALDI-TOF MS Biotyper będącym własnością UCKWUM na 36 m-cy CZĘŚĆ 5 Odczynniki uzupełniające do diagnostyki mikrobiologicznej na okres 36 m-cy CZĘŚĆ 6 Dostawa testów do diagnostyki chorób zakaźnych kompatybilnych z posiadanym na własność analizatorem Real Time PCR GeneXpert wraz z dzierżawą dodatkowego analizatora na 12 miesięcy CZĘŚĆ 7 Test immunoenzymatyczny (EIA) do wykrywania antygenów polisacharydowych otoczkowych Cryptococcus neoformans w surowicy i płynie mózgowo-rdzeniowym na okres 36 miesięcy CZĘŚĆ 8 Przeciwciała dla tkanek utrwalonych w formalinie, zatopionych w parafinie na okres 24 m-cy. CZĘŚĆ 9 Przeciwciała dla tkanek utrwalonych w formalinie, zatopionych w parafinie na okres 24 m-cy. CZĘŚĆ 10 Przeciwciała dla tkanek utrwalonych w formalinie, zatopionych w parafinie na okres 24 m-cy. CZĘŚĆ 11 Przeciwciała monoklonalne i poliklonalne dla skrawków parafinowych w gotowych rozcieńczeniach i stężone, zestawy do diagnostyki Immunohisto/Cyto/Chemicznej, materiały kontrolne, kalibracyjne, zużywalne i eksploatacyjne wraz z dzierżawą systemu /dwóch analizatorów / do barwień na okres 24 miesięcy CZĘŚĆ 12 Odczynniki kompatybilne do analizatora Autostainer 48 link będącego własnością UCKWUM na okres 24 m-cy CZĘŚĆ 13 Odczynniki do serologii infekcyjnej wykonywanej metodą ELISA oraz metodą Western blot wraz z dzierżawą analizatora i skanera na okres 36 miesięcy CZĘŚĆ 14 Odczynniki do odczynu immunofluorescencji krętków na okres 12 miesięcy 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy załącznik nr 2.3 do SWZ- cechy i parametry techniczne testów (dot. Cz. 3), załącznik nr 2.11 do SWZ- parametry techniczne dla aparatów do barwień immunohistochemicznych (dot. Cz. 11), załącznik nr 2.12 do SWZ- lista przeciwciał (dot. Cz. 11 i 12), załącznik nr 2.13- parametry techniczne analizatora i skanera (dot. Cz. 13) załącznik nr 2.13.1 - parametry oceniane testów (dot. Cz. 13)
Internal identifier: DZPUCK.262.156.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: cz.1
Description: cz.1
Internal identifier: CZĘŚĆ 1
Options:
Description of the options: 22. PRAWO OPCJI: Zamawiający, działając w oparciu o przepis art. 441 ustawy, w ramach prawa opcji może zlecać Wykonawcy realizację dodatkowych dostaw, zgodną z przedmiotem zamówienia podstawowego, o którym mowa w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy. 23. Zamawiający będzie wykonywał prawo opcji, o którym mowa w pkt. 22 poprzez złożenie w tym zakresie oświadczeń. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie, do momentu wykorzystania maksymalnej wartości, określonej w § 2 ust. 5 Załącznika nr 4 oraz 4.1 do SWZ - Projektowanych Postanowieniach Umowy. 24. Maksymalna wartość objęta prawem opcji, o których mowa w pkt 22, nie przekroczy 20 % Wynagrodzenia Wykonawcy wynikającego z zawartej umowy . 25. Wartość prawa opcji, wskazana każdorazowo w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji, ustalana będzie na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie Wykonawcy – Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy. 26. Zlecenia, o których mowa w pkt 22, stanowią uprawnienie Zamawiającego, objęte prawem opcji. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach prawa opcji w zakresie mniejszym, aniżeli objęte prawem opcji ilości maksymalne, o których mowa w pkt 24 powyżej. 27. Bez względu na to, w jakim zakresie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie wyłącznie za zrealizowaną część zamówienia, w ramach udzielanego prawa opcji. 28. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane na zasadach i w terminach, o których mowa w § 3 Załącznika nr 4 oraz. 4.1 do SWZ - Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Lot: LOT-0002
Title: cz.2
Description: cz.2
Internal identifier: CZĘŚĆ 2
Lot: LOT-0003
Title: cz.3
Description: cz.3
Internal identifier: CZĘŚĆ 3
Lot: LOT-0004
Title: cz.4
Description: cz.4
Internal identifier: CZĘŚĆ 4
Lot: LOT-0005
Title: cz.5
Description: cz.5
Internal identifier: CZĘŚĆ 5
Lot: LOT-0006
Title: cz.6
Description: cz.6
Internal identifier: CZĘŚĆ 6
Lot: LOT-0007
Title: cz.7
Description: cz.7
Internal identifier: CZĘŚĆ 7
Lot: LOT-0008
Title: cz.8
Description: cz.8
Internal identifier: CZĘŚĆ 8
Lot: LOT-0009
Title: cz.9
Description: cz.9
Internal identifier: CZĘŚĆ 9
Lot: LOT-0010
Title: cz.10
Description: cz.10
Internal identifier: CZĘŚĆ 10
Lot: LOT-0011
Title: cz.11
Description: cz.11
Internal identifier: CZĘŚĆ 11
Lot: LOT-0012
Title: cz.12
Description: cz.12
Internal identifier: CZĘŚĆ 12
Lot: LOT-0013
Title: cz.13
Description: cz.13
Internal identifier: CZĘŚĆ 13
Lot: LOT-0014
Title: cz.14
Description: cz.14
Internal identifier: CZĘŚĆ 14