643048-2026 - Competition
Poland – Network equipment – Zakup wraz z dostawą sprzętu sieciowego.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleZakup wraz z dostawą sprzętu sieciowego.
DescriptionZakup wraz z dostawą sprzętu sieciowego. Część I – Urządzenia sieciowe Część II – Pozostałe urządzenia sieciowe Część III – Klaster Część IV – Serwer
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
LotLOT-0001
TitleUrządzenia sieciowe
DescriptionUrządzenie sieciowe typu Switch
Options
Description of the optionsZamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp. Opcja polegać będzie na zwiększeniu podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli wykazu wartościowo-ilościowego do umowy (załącznik nr 5 do umowy), o ilości wynikające z bieżących potrzeb Zamawiającego z zastrzeżeniem nieprzewyższenia maksymalnej wartości opcji określonej procentowo. Zakres przedmiotu zamówienia opcji określony został w załączniku nr 2 do umowy jako orientacyjno-szacunkowy. Maksymalna wartość opcji (brutto) wynosi do 30% wartości zamówienia podstawowego. Z zamówienia w zakresie prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w terminie zamówienia podstawowego określonego w projektowanych postanowieniach umowy. Zamówienie realizowane w ramach prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też niekorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Szczegóły dotyczące prawa opcji zostały zawarte w zapisach § 11 projektowanych postanowień umowy.
LotLOT-0002
TitlePozostałe urządzenia sieciowe
DescriptionKontrolery Acces Point, Punkt dostępowy, Routery, szafy rack
LotLOT-0003
TitleKlaster
DescriptionKlaster, w skład którego wchodzą: 1x Macierz dyskowa oraz min. 2x server.
LotLOT-0004
TitleSerwer
DescriptionSerwer