2. Procedure
Procedure
Title: Usługi sprzątania terenów zewnętrznych wraz z pielęgnacją terenów zielonych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są Usługi sprzątania terenów zewnętrznych wraz z pielęgnacją terenów zielonych. 2. Szczegółowy OPZ znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałych załącznikach.
Internal identifier: BP.27.19.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90914000 Car park cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem czynności polegające na: 1) sprzątaniu terenów zewnętrznych wraz z pracami w zakresie konserwacji i pielęgnacji oraz sprzątania terenów zielonych (w szczególności trawników, krzewów, kwiatów) na nieruchomościach Zamawiającego znajdujących się w Warszawie przy al. Niepodległości 77/85, ul. Modzelewskiego 59 oraz ul. Myśliwieckiej 3/5/7, 2) pracach związanych z pielęgnacją zieleni (ok. 80 sztuk roślin) znajdującej się wewnątrz obiektów zlokalizowanych na ww. nieruchomościach, na powierzchniach ogólnodostępnych (korytarze, hole) oraz pomieszczeniach korporacyjnych (3 gabinety i 2 sekretariaty). 2. Zakres przedmiotu zamówienia będzie różnił się w zależności od okresu świadczenia usług: 1) w okresie zimowym od 1 listopada do 31 marca. 2) w okresie letnim od 1 kwietnia do 31 października.
Additional classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 77312000 Weed-clearance services, 77312100 Weed-killing services, 77314100 Grassing services, 77315000 Seeding services, 77342000 Hedge trimming, 90620000 Snow-clearing services, 90910000 Cleaning services